گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Metal Max Xeno برای عرضه در بازار غرب تائید شد

تصاویر
بازی Metal Max Xeno برای عرضه در بازار غرب تائید شد

به تازگی شرکت کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Metal Max، یعنی عنوان Metal Max Xeno، به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

این بازی به صورت کاملاً رسمی در بازارهای آمریکای شمالی، اروپا و آسیا عرضه خواهد شد. با این حال، جزئیات این انتشار هنوز منتشر نشده است و گفته می‌شود که بازی Metal Max Xeno در هر بازار توسط ناشران بومی آن منطقه منتشر خواهد شد. نام ناشران این بازی در بازارهای مختلف هم تاکنون اعلام نشده است.

به غیر از اعلام خبر عرضه این بازی در غرب، از شخصیت جدید این بازی تحت عنوان میساکی (Misaki) هم رونمایی به عمل آمده است. او پزشکی ۲۶ ساله است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده از سوی کادوکاوا گیمز، او به نوعی یک زن یا سوپر مدل است. با این حال، میساکی دانشمند و محققی تواناست که بهره هوشی بالایی دارد و می‌تواند همراهانش را بهبود بخشد. او به تنهایی به سراسر جهان سفر می‌کند تا دانش‌هایی را بدست آورد که از دید بشر پنهان مانده است.

همچنین در جدیدترین تصویر منتشر شده از بازی Metal Max Xeno، ضمن مشاهده میساکی، شاهد تانک ضد هوایی Type-22 هم هستیم. میساکی به طور جدی برای تکمیل مطالعات خود به دنبال این تانک بوده است. گرچه این تانک برای نابودی هواپیماها طراحی شده است اما می‌توان از سلاح‌های قدرتمند آن برای نابودی هدف‌های زمینی هم استفاده کرد.

از زیر می‌توانید تصویر منتشر شده از میساکی و تانک Type-22 را مشاهده کنید. بازی Metal Max Xeno در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ماه (۱۹ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) در کشور ژاپن بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتای سونی عرضه و منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه این بازی در غرب اعلام نشده است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت