گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

MSI نفوذپذیری‌های امنیتی اخیر را با ارائه بروزرسانی‌های بایوس مرتفع کرد

اخبار
MSI نفوذپذیری‌های امنیتی اخیر را با ارائه بروزرسانی‌های بایوس مرتفع کرد

شرکت ام‌اس‌آی به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌های تولیدکننده مادربرد، پس از اعلام اینتل مبنی بر اینکه میکروکدهای فعلی اینتل می‌توانند در برابر نفوذپذیری‌هایی که اخیراً شناسایی شدند، آسیب‌پذیر باشند، اقدام به ارائه فوری راه‌حل کرده است.

اینتل و MSI با همکاری یکدیگر بروزرسانی‌هایی برای میکروکد و بایوس ارائه داده‌اند که عملکرد مطمئن و امن مادربردهای Z370 را تضمین می‌کند. اینتل در این خصوص اطلاعاتی ارائه داده است که می‌توان از طریق این لینک مطالعه کرد.

کمپانی MSI قویاً پیشنهاد می‌کند که کاربران با استفاده از آخرین بایوس ارائه‌شده، سیستم‌های خود را آپدیت کنند. همچنین پیشنهاد می‌شود توصیه‌های امنیتی اینتل در این خصوص مطالعه شود.

علاوه بر این، ام‌اس‌آی در حال آماده کردن بروزرسانی برای مادربردهای سری X299، سری ۲۰۰، سری ۱۰۰ و X99 نیز است. برای این مادربردها نیز بروزرسانی‌های امنیتی بایوس بزودی ارائه خواهد شد.

در زیر می‌توانید لیستی از مادربردهای MSI که نسخه جدیدی از بایوس را با توجه به بروزرسانی‌های امنیتی دریافت می‌کنند، مشاهده کنید:

 

شما می‌توانید از طریق این صفحه به بایوس‌‌های لازم برای دانلود دسترسی داشته باشید. پس از دانلود بایوس، می‌توانید با استفاده از ابزار M-Flash به آپدیت سیستم خود بپردازید تا امنیت کامپیوترتان بهبود پیدا کند.

 

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت