شایعه: بازی Pokemon نینتندو سوییچ با موتور آنریل انجین ۴ ساخته می‌شود

۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

ظاهراً، استودیوی Creatures Inc، تیم توسعه ژاپنی بازی‌هایی نظیر PokéPark و Great Detective Pikachu که این اواخر عرضه شده است، با استودیوی گیم‌فریک (Game Freak) بر روی نسخه جدید سری بازی‌های محبوب Pokemon که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دست ساخت است، همکاری می‌کند.

استودیوی ژاپنی Creatures Inc به تازگی آگهی استخدام جدیدی استخدام کرده و به دنبال انیماتور و طراح مدل‌های سه بعدی است. ظاهراً تیم توسعه عناوینی نظیر PokePark و Detective Pikachu در حال همکاری با استودیوی گیم‌فریک جهت ساخت نسخه نینتندو سوییچ این سری بازی‌هاست.

تصویر زیر که برای این آگهی استخدام منتشر شده، پنجره ابزار توسعه‌ای است که بسیار به رابط کاربری موتور بازیسازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) شباهت دارد و یک مدل چند ضلعی از پیکاچو (Pikachu) را به تصویر می‌کشد. در همین راستا، پیش‌بینی می‌شود که بازی Pokemon‌ای که برای کنسول محبوب نینتندو سوییچ در دست ساخت و توسعه قرار دارد، با استفاده از موتور بازیسازی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) ساخته می‌گردد. تصویر مورد بحث را از زیر می‌توانید مشاهده کنید:

بر اساس شایعه‌های منتشر شده، استودیوی Creatures Inc احتمالاً در حال ساخت نسخه نینتندو سوییچ یکی از دو بازی PokePark یا Great Detective Pikachu است که پیشرفت چشم‌گیری در بخش توسعه داشته و برای عرضه به صورت همزمان با روی پرده رفتن فیلم زنده Detective Pikachu «کارآگاه پیکاچو» برنامه‌ریزی شده است.

با این حال، به عقیده عده‌ای، فرآیند توسعه بازی نینتندو سوییچ Pokemon پیشرفت زیادی داشته است و بر خلاف انتظارات، تا مدتی دیگر معرفی خواهد شد. همچنین گفته می‌شود که این بازی برای عرضه در اواخر سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است. با این حال، احتمال عرضه آن در سال ۲۰۱۹ میلادی نیز دور از ذهن نیست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید