گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

عنوان ARK: SE امکان تجربه بین پلتفرمی را برای ایکس‌باکس و ویندوز ۱۰ ایجاد کرد

عنوان ARK: SE امکان تجربه بین پلتفرمی را برای ایکس‌باکس و ویندوز ۱۰ ایجاد کرد

استودیوی وایدکارت امروز به‌صورت رسمی اعلام کرد که بازی محبوب ARK: Survival Evolved هم‌اکنون به‌صورت کامل بخشی از برنامه Play AnyWhere مایکروسافت بوده و این بدین معناست که امکان کراس پلی درکنار کراس بای (با یکبار خرید برروی هریک از پلتفرم‌ها، بازی را برروی هر دو پلتفرم دریافت می‌کنید) به‌صورت کامل برای بازی فراهم شده است.

طبق اعلام استودیوی سازنده، عنوان ARK: Survival Evolved هم‌اکنون دارای بیش از ۱۲ میلیون بازی‌باز در سراسر پلتفرم‌های فعال خود است. به تازگی هم مصاحبه‌ای با جسی راپژاک، یکی از کارگردانان بخش نوآوری بازی ARK: Survival Evolved، انجام شده که در آن در خصوص آینده این بازی پرسیده شده است. راپژاک اشاره داشت که آن‌ها در حال حاضر کاملاً معطوف به بررسی دقیق عملکرد بسته گسترش‌دهنده جدید این بازی که با نام Aberration شناخته می‌شود، هستند که مقرر است ماه آینده میلادی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین توسعه‌دهندگان بازی ARK: Survival Evolved، عرضه یک بسته الحاقی دیگر را نیز در برنامه کاری خود دارند که برای انتشار در سال آینده برنامه‌ریزی شده است. راپژاک در ادامه تاکید کرد که در حال حاضر این استودیو بر روی دنباله بازی ARK: Survival Evolved کار نمی‌کند اما بی‌شک موفقیت نسخه نخست این بازی در بازار دلیل موجهی برای اندیشیدن به عرضه یک دنباله برای آن است.

بازی ARK: Survival Evolved در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و چندی پیش نیز شاهد انتشار بسته‌ای به‌روزرسانی برای آن به منظور پشتیبانی از کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان ایکس بودیم که تغییرات قابل ملاحظه‌ای را در زمینه گرافیکی این بازی پدید آورد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت