تماشا کنید: ویدئویی از گیم‌پلی بازی The 25th Ward: The Silver Case منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰

به تازگی شرکت نیس آمریکا (NIS America) یک تریلر جدید از بازی در دست انتشار The 25th Ward: The Silver Case، ساخته رازآلود، معمایی و ماجرایی سودا ۵۱ (Suda62) که در سال ۲۰۱۸ میلادی در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد، منتشر کرده است.

این تریلر جدید، نخستین نمایش از گیم‌پلی اجرایی این بازی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که بخش اعظمی از محتوای موجود در این بازی برای سخت‌افزارهای جدید مجدداً بازنگری شده است چراکه بازی اصلی برای تلفن‌های هوشمند منتشر شده بود.

داستان بازی The 25th Ward: The Silver Case، حدود پنج سال پس از وقایع بازی The Silver Case در آپارتمانی کُمپلکس تحت عنوان «Bayside Tower Land» جریان دارد؛ جایی که زنی به طرز فجیعی به قتل رسیده است و هیچ شواهدی از قاتل آن در دست نیست.

رویدادهای تصادفی داستان این بازی توسط شخصیت‌های متفاوتی روایت می‌شوند و شخصیت مشهور این مجموعه یعنی موریشیما توکیو (Morishima Tokio) به این مجموعه بازگشته و یکی از این شخصیت‌هایی خواهد بود که باید در قالب آن‌ها به تکمیل داستان این بازی بپردازید.

جهان خلق شده توسط سودا۵۱ یعنی جهان «Kill the Past» در لبه سقوط قرار دارد و ضدقهرمانان ساکن در آن، سعی در نابودی آن دارند. بازی The 25th Ward: The Silver Case از سیستم «Film Window» معرفی شده در بازی The Silver Case نیز به همراه گرافیک بهبودیافته، صداها و کنترل‌های جدید بهره می‌برد.

بازی مورد انتظار The 25th Ward: The Silver Case، سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. از زیر می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید