تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه نسخه سوئیچ .Worms W.M.D منتشر شد

۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶

عنوان .Worms W.M.D ساخته استودیوی Team17 هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ قرار دارد. برای مشاهده تریلر هنگام انتشار این بازی همراه وب‌سایت گیمفا باشید.

استودیوی Team17 توسعه‌دهنده و ناشر بریتانیایی، بتازگی اعلام نمود که پورت سوئیچ عنوان .Worms W.M.D هم‌اکنون از طریق فروشگاه نینتندو در دسترس کاربران این کنسول قرار گرفته و بهمین مناسبت تریلر هنگام انتشار بازی را منتشر کرده است.

نسخه سوئیچ عنوان .Worms W.M.D شامل تمام بروزرسانی‌هایی است که پیش از این برای بازی منتشر شده و از حالت‌های تک‌نفره، چندنفره محلی و چندنفره آنلاین پشتیبانی می‌کند. همچنین این پورت شامل بخش کمپین Liberation، و حالت Forts می‌باشد. و علاوه برتمامی موارد ذکر شده، گزینه‌های سفارشی‌سازی بسیاری از لباس‌ها/ تجهیزات گرفته تا سنگ قبرهای جدید در بازی وجود خواهند داشت. 

نسخه سوئیچ .Worms W.M.D شامل ویژگی‌ها و امکاناتی خواهد بود که پیش از این در دسترس سایر پلتفرم‌ها نبوده‌اند (اما در آینده برای پلتفرم‌های دیگر منتشر خواهند شد). موارد ذکر شده شامل: تم جدید Space، قلعه‌های Mushroom و Tree House برای حالت Forts و همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی دیگری که شامل سه لباس جدید می‌شود؛ خواهد بود. 

عنوان .Worms W.M.D در آگوست ۲۰۱۶ (به مناسبت ۲۱ اُمین سالگرد این سری) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. این بازی به‌دلیل ارائه گیم‌پلی‌ای بمانند Worms Armageddon و همچنین ویژگی‌های جدیدی از جمله: ساخت و ساز، وسایل نقلیه تعاملی (قابل تعامل) و ساختمان‌هایی که می‌توانند بعنوان محافظ برای کرم‌ها استفاده شوند؛ اغلب بعنوان جانشین آن یاد می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه بازی را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید