گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات اپیزود سوم عنوان Batman:The Enemy Within منتشر شد

۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲

اپیزود سوم از عنوان Batman:The Enemy Within با نام Fractured Mask منتشر شد و هم زمان با انتشار اپیزود سوم، نقد‌ها و نمرات آن نیز منتشر شده اند که با یکدیگر مروری بر آن ها داشته و خواهیم دید که آیا اپیزود سوم نیز می تواند به مانند اپیزودهای قبلی این عنوان موفق شود یا خیر.

مطمئنا با شرکت تل تیل به خوبی آشنایی دارید؛ شرکتی که عناوین ماجرایی بسیاری نظیر The Walking Dead و The Wolf Among Us را به بازار عرضه کرده و به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. این شرکت در سال ۲۰۱۶ به سراغ عنوان محبوب Batman رفته و عنوان Batman: The Telltale Series را با سبک آشنای بازی های خود منتشر کرد. Batman: The Telltale Series از نظر کاربران راضی کننده بوده و توانست فروش موفقی داشته باشد. همین نکته کافی بود تا استودیوی تل تیل به سراغ ساخت فصل دوم این عنوان با نام Batman:The Enemy Within برود. فصل دوم نیز به مانند فصل اول پنج اپیزود خواهد بود که تا بحال دو اپیزود از آن عرضه شده است و حال به تازگی هم زمان با انتشار اپیزود سوم با نام Fractured Mask نقد ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

PlayStation LifeStyle ۸/۱۰

نکته ای که اپیزود سوم را برجسته می کند ارتباط و تعامل با شخصیت Catwoman است. اما این نسخه داستان اپیزود‌های قبلی را به خوبی ادامه داده و پایان نفس گیری دارد به طوری که من را بی قرار کرده و صبر کردن برای انتشار اپیزود چهارم بسیار سخت است. ولی بسیار هیجان زده هستم تا بتمن را از این مخمصه ای که در آن قرار دارد نجات دهم.

Hardcore Gamer ۸/۱۰

در Fractured Mask شاهد بهترین سکانس‌ها در یکی دیگر از بهترین اپیزود‌های فصل دوم Batman: The Telltale Series هستیم. اگرچه داستان بازی در طول دو ساعت مدت زمان این اپیزود می توانست ثبات بیشتری داشته باشد اما با این حال Batman: The Telltale Series همچنان به موفقیت خود ادامه داده و یکی از بهترین عناوینی است که تل تیل ارائه می دهد.

Playstation Universe ۷٫۵/۱۰

داستان‌های فرعی بسیاری که در اپیزود سوم وجود دارند این واقعیت را نشان می دهند که Batman: The Telltale Series در مسیر تبدیل شدن به یکی از بهترین مجموعه‌های تل تیل است.

Gameblog.fr ۶/۱۰

تل تیل گیمز با Fractured Mask اپیزود راضی کننده و تجربه خوبی را ارائه می دهد. به نظر می رسد بروس(بتمن) وین حسابی سرش شلوغ است و این که بتواند بدون فاش شدن هویت و کنار زدن نقابش همه را راضی نگهدارد برای وی سخت و سخت تر می شود. متاسفانه زیرنویس فرانسوی در آغاز بازی فعال نمی شود و این برای کسانی که به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند بسیار ناراحت کننده است.

اپیزود سوم عنوان Batman: The Enemy Within با نام Fractured Mask هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل آی او اس در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید