گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Letter Quest Remastered در هفته‌ی جاری برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

اخبار بازی ها
Letter Quest Remastered در هفته‌ی جاری برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

عنوان Letter Quest، از ساخته‌های Bacon Bandits Games، با مخاطبان جدیدی رو به رو خواهد شد. به گفته‌ی توسعه دهندگان بازی، این عنوان تا آخر هفته‌ی جاری برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

شاید Letter Quest به پای عناوینی چون Jackbox Party Pack 4 نرسد اما بی شک از بازی‌هایی است که شما را سرگرم خواهد کرد. این عنوان مستقل ترکیبی از بازی رو میزی (Board Game) محبوب Scrabble و عناوین نقش آفرینی سنتی است. Letter Quest لغتنامه‌ی ذهن شما را به چالش می‌کشد. در این بازی پیشروی شما در به دانش لغتی شما وابسته است. این عنوان، که پیش از این بر روی استیم منتشر شده بود،‌ در ماه جاری میلادی برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. معمولاً عناوینی که برای کنسول سوییچ بازسازی می‌شوند از قابلیت‌های ویژه‌ی این کنسول در ساخت دوباره‌ی گیم پلی بازی استفاده می‌کنند اما به نظر نمی‌رسد در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Letter Ques از این قابلیت‌های انحصاری در گیم پلی و کنترل استفاده شده باشد. شایان ذکر است که Letter Quest بازخوردهای مثبتی از نسخه‌های پیشین خود دریافت کرده است. نمره‌ی دریافتی این بازی در استیم ۹ از ۱۰ و در گوگل پلی ۴.۵ از ۵ است. Letter Quest در اپل استور نیز منتشر شده است و کاربران آن مجموع امتیاز ۴.۶ از ۵ را به این بازی اختصاص داده‌اند. Letter Quest Remastered کم‌تر از ۵ روز دیگر و در تاریخ دوم آذرماه برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت