شخصیت Moira بازی Overwatch در دسترس همگان قرار گرفت

۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که شخصیت Moira بازی Overwatch، در دسترس همگان قرار گرفته است. جزئیات بیشتر در رابطه با این موضوع را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

همان طور که اطلاع دارید، در جریان رویداد BlizzCon 2017، استودیو بلیزرد، شخصیت جدیدی را برای بازی محبوب و پرطرفدار Overwatch معرفی کرد که توانست نظر همگان را به خود جلب کند. این شخصیت مویرا (Moira) نام دارد و به عنوان پنجمین شخصیت کلاس پشتیبانی یا ساپورت، شناخته می‌شود. شخصیت مویرا می‌تواند با استفاده از قابلیت بسیار کاربردی Biotic Grasp، هم به درمان یار های تیم خود بپردازد و هم صدمات بسیار قابل توجه‌ای را به دشمنان وارد کند که این عمل، به طور همزمان اتفاق خواهد افتاد. برای مطالعه اطلاعات بیشتر در رابطه با این شخصیت و مشاهده تریلر معرفی آن، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

اما بعد از این معرفی، شخصیت مویرا به طور آزمایشی، در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت و در سرورهای تست این پلتفرم، قابل بازی بود. حال طبق خبر جدیدی که سازندگان این بازی منتشر کرده اند، شخصیت جدید Moira برای تمامی پلتفرم‌های بازی در دسترس است و به صورت همگانی، عرضه شده است.

شخصیت مویرا در حال حاضر، به عنوان بیست‌و‌ششمین شخصیت بازی Overwatch شناخته می‌شود که با قابلیت‌های جدید خود، قصد دارد تا بازیکنان زیادی را به سمت خود جذب کند.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به معرفی نقشه جدیدی با نام BlizzardWorld اشاره کرد که مثل یک پارک تفریحی طراحی شده است و هر نقطه و گوشه‌کناره ای از آن، به تقلید از دیگر آثار استودیو بلیزرد طراحی شده است و هر منطقه، حال و هوای مخصوص به خود را دارد. جزئیات بیشتر در رابطه این خبر را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید