تماشا کنید: نقشه جدیدی برای بازی Overwatch معرفی شد

۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸

به تازگی یک نقشه جدید، برای بازی محبوب و چندنفره Overwatch معرفی شده است که قرار است در سال آینده برای این بازی منتشر شود. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

در جریان رویداد بلیزکان ۲۰۱۷ (BlizzCon)، به تازگی استودیو بلیزارد (Blizzard)، یک نقشه جدید برای بازی Overwatch کرده است که بدون شک می‌تواند برای طرفداران و کاربران این بازی خوشحال کننده باشد.

این نقشه BlizzardWorld نام داشته و به یک پارک یا یک شهرک سر و سبز و زیبا شباهت دارد. در هر قسمتی از این نقشه، بازیکنان می‌توانند نشانه‌هایی از دیگر عناوین استودیو بلیزارد پیدا کنند. به طور مثال، بخشی از نقشه BlizzardWorld، به شکل ناحیه Stormwind در بازی World of Warcraft ساخته شده است و در بخشی دیگر، بازیکنان قادر هستند تا به منطقه Flight to Duskwood در بازی Hearthstone سفر کنند. تعداد مواردی که ذکر شد در نقشه بازی بیشتر خواهند و ما در زمان انتشار، بیشتر شاهد وجود چنین چیزهایی هستیم.

جف کاپلان (Jeff Kaplan)، سازنده این بازی، تاریخ انتشار این نقشه را اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرده است. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این نقشه جدید را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید