تماشا کنید: اطلاعات و جزییاتی از فصل چهارم عنوان For Honor منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱

فصل چهارم عنوان For Honor هفته آینده در دسترس خواهد بود و محتویات جدیدی از جمله دو شخصیت قابل بازی، نقشه ها و همچنین یک حالت جدید و البته بسیاری از موارد دیگر را به این بازی اضافه می کند.

دو شخصیت قابل بازی جدید عنوان For Honor در فصل چهارم، Aramush و Shaman نام دارند. Aramush یک سامورایی است که در مبارزات خود از دو شمشیر مخصوص سامورایی یعنی کاتان استفاده می کند. Shaman نیز یک وایکنیگ و بسیار خشمگین بوده که همیشه همراه خود یک خنجر و یک تبر کوچک داشته و از آن ها در مبارزات استفاده می کند.

حال شرکت یوبی سافت،سازنده و ناشر عنوان For Honor، تریلر جدیدی از فصل چهارم این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر با ویژگی ها و محتویات جدید فصل چهارم بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

یکی از ویژگی های جدیدی که در فصل چهارم اضافه شدن روش های مختلف اعدام به مبارزات بازی است. به طور مثال همان به وسیله یکی از روش های اعدام می توانید بعد از یک مبارزه سخت سر دشمنان را از تن آن ها جدا کنید.

فصل چهارم عنوان For Honor با نام Order & Havoc در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶) برای دارندگان سیزن پس این عنوان در دسترس خواهد بود. سایر کاربران نیز می توانند یک هفته پس از تاریخ یاد شده به فصل چهارم دسترسی داشته باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید