جدیدترین بروزرسانی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2 منتشر شد

۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳

اخیرا جدیدترین بروزرسانی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2 منتشر شده است و چند مشکل بزرگ و مهم بازی را برطرف کرده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

بدون شک عنوان Destiny 2، یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های سال جاری بوده است که توانست به خوبی نظر منتقدان و بازیکنان بازی‌های دنیای ویدئویی را به خود جلب کند و نمرات بسیار خوبی را به دست آورد.

حال پیرامون جدیدترین اطلاعات و اخبار این بازی، به تازگی جدیدترین بروزرسانی یا آپدیت نسخه رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2 منتشر شده است که توانسته یک مشکل بسیار مهم بازی را حل کند.

طبق گزارشاتی که از سوی کاربران این پلتفرم ارسال شده بود، افرادی که فناوری SSSE3 را دارا نبودند، مشکلاتی در حین اجرای بازی و گیم پلی این عنوان داشته اند. به عنوان مثال ، برخی از بازیکنان که از پردازنده ی AMD Phenom II استفاده می‌کردند، با این مشکل مواجه شده بودند. حال با انتشار این بروزرسانی، این مشکل به طور کامل رفع شده است و کاربران می‌توانند با دریافت این آپدیت، بدون نیاز به فناوری SSSE3، از بازی خود لذت ببرند.

این بروزرسانی، مشکلات مهم دیگری را هم حل کرده است، مثلا برخی از کاربرانی که از کارت گرافیک AMD Vega استفاده می‌کردند، در مرحله Six، با مشکلاتی مثل کرش شدن بازی دسته‌و‌پنجه نرم می‌کردند که حال با دریافت این بروزرسانی و آخرین نسخه آپدیت کارت گرافیک AMD، این مشکل حل شده است.

در ادامه یک مشکل دیگر هم وجود دارد و آن هم پایین آمدن عملکرد فنی بازی بوده که بعد از چند ساعت تجربه بازی، به وجود می‌آمده است. برای رفع این مشکل، فعلا استودیو بانجی (Bungie) راه حل قطعی را ذکر نکرده اما طبق گفته این استودیو، کاربران می‌توانند با اجرای دوباره بازی، مشکل خود را بر طرف کنند.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید