گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: بسته الحاقی Blood for the Blood God 2 عنوان Total War: Warhammer 2 منتشر شد

۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
بازی Total War: Warhammer II معرفی شد

بسته الحاقی Blood for the Blood God 2 عنوان Total War: Warhammer 2 به تازگی منتشر شده و حال استودیوی کریتیو اسمبلی، سازنده این عنوان، تریلر جدیدی از آن را منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به ویژگی های بسته الحاقی Blood for the Blood God 2.

Blood for the Blood God 2 نام جدیدترین بسته الحاقی عنوان Total War: Warhammer 2 می باشد که به تازگی برای این عنوان منتشر شده است. حتما به یاد دارید که نمونه همین بسته الحاقی برای نسخه اول این عنوان نیز عرضه شد. این بسته الحاقی به نوعی خشونت بازی را افزایش داده و افکت های خون و خون ریزی را به بازی اضافه می کند. به عنوان مثال، یکی از ویژگی های جدیدی که به وسیله این بسته الحاقی در بازی شاهد هستیم این است که می توانید سر و اندام دشمنان را از بدن آن ها جدا کنید. افکت های خون ریزی از طریق منوی تنظیمات بازی و در بخش تنظیمات پیشرفته گرافیک( Advanced Graphics Settings) قابل فعال سازی است.

استودیوی کریتیو اسمبلی، سازنده عنوان Total War: Warhammer 2، هم زمان با انتشار بسته الحاقی Blood for the Blood God 2 تریلر آن را نیز منتشر ساخته است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Total War: Warhammer 2 هم اکنون برای رایانه های شخصی در دسترس است و کاربرانی که بسته الحاقی Blood for the Blood God عنوان Total War: Warhammer را خریداری کرده باشند، می توانند بسته الحاقی Blood for the Blood God 2 را به صورت رایگان دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید