از محتویات فصلی عنوان Destiny 2 رونمایی شد

۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳

نسخه رایانه های شخصی عنوان Destiny 2 این هفته منتشر شده و بسیاری از کاربران کنجکاو هستند تا بدانند استودیوی بانجی برای آینده این عنوان چه برنامه ای دارد و چه محتویاتی برای این عنوان منتشر می شود. به همین دلیل، استودیوی بانجی به تازگی از برنامه های خود برای انتشار محتویات فصلی عنوان Destiny 2 و جزییات آن ها رونمایی کرده که این محتویات در قالب چهار فصل به بازی افزوده می شوند.

اگرچه رویدادهای Faction Rallies و Iron Banner مجموعه ای از محتویات به مانند زره های جدید را به عنوان Destiny 2 اضافه کرد اما با وجود این محتویات، بازی نسبت به نسخه اصلی تفاوت چندانی نداشته و بسیاری از مشکلات آن را بر طرف نکرده است. شاید بسیاری از کاربران انتظار وجود آیتم ها، تجهیزات و ابزار آلات بیشتری را داشته ولی ظاهرا محتویات این رویداد ها در حد انتظار نبوده است و به همین سبب کاربران را نسبت به محتویات آینده عنوان Destiny 2 کمی کنجکاو کرده است.

حال استودیوی بانجی به تازگی اعلام کرده است که به مانند نسخه اول، گروه Live Team مسئولیت محتویات پس از انتشار عنوان Destiny 2 را به عهده خواهد داشت. به گفته این استودیو، محتویات پس از انتشار عنوان Destiny 2 در چهار فصل عرضه می شوند که هر یک از آن ها تغییرات بسیاری را در بخش رقابتی و چند نفره این عنوان اعمال کرده و علاوه بر آن رویداد ها، نقشه های چند نفره و همچنین تجهیزات جدیدی را به بازی خواهند افزود. همچنین گروه Live Team از بازگشت و ادامه سه رویداد اصلی این بازی خبر داد؛ رویداد Dawning(بازی هاکی روی یخ در برج و مبارزه با گلوله برفی)، رویداد Iron Banner و Faction Rallies که هر یک از آن ها در هر فصل، تجهیزات جدیدی را به بازی می افزایند و در نهایت رویداد جدید Clarion Calls که به وسیله این رویداد، بازیکنان هنگامی که با قبیله یا گروه خاصی بازی می کنند، دوبار شانس دریافت انگرام های روشن را خواهند داشت که محتویات انگرام ها در هر فصل تغییر می کند.

استودیوی بانجی برای تجهیزات بازی نیز برنامه های ویژه ای دارد. نخست تیم سازنده در تلاش است تا با اضافه کردن سلاح های مبتنی بر انرژی و افزودون پرک های جدید به آن عملکرد تجهیزات رویداد Iron Banner را تغییر داده  و آن ها را از سلاح و تجهیزات معمولی متمایز کند که البته این سلاح ها در حالت Trials of the Nine نیز در دسترس می باشند. همچنین محتویات فصلی عنوان Destiny 2 شامل آیتم های تزئینی قابل استفاده برای سلاح و زره ها و سایر تجهیزات بازی خواهد بود که از طریق اتمام برخی ماموریت های خاص در بازی( با نام Ritual) به دست آمده و فقط یک بار قابل خرید هستند. کاربران می توانند با استفاده از توکن ها و شارد ها محتویات و تجهیزات فصلی را خریداری کنند. البته محتویات فصلی برای رویداد Dawning نیز در دسترس بوده و شامل تجهیزات و آیتم های قابل استفاده بسیاری است که از میان آن ها می توان به Ghost Shell ،Sparrow و سفینه های فضایی اشاره کرد.

البته استودیوی بانجی در رابطه با تاریخ انتشار فصل دوم و رویداد Dawning، تنها به این نکته اشاره کرد که فصل دوم بعد از ماه نوامبر عرضه می شود زیرا تیم سازنده تصمیم دارد تا با نمایش های مختلف و اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر، کاربران را نسبت به تغییراتی که فصل دوم در بازی اعمال می کند بیشتر آگاه سازد.

عنوان Destiny 2 هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس است و در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷( ۲ آبان ۱۳۹۶) نیز برای رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید