مینی‌گیم‌های کلاسیک و انحصاری Resident Evil: Revelations 1 و ۲ برای نینتندو سوییچ

۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵

شرکت کپکام اعلام کرده که نسخه‌های نینتندو سوییچ Resident Evil: Revelations و Resident Evil: Revelations 2، هر کدام دارای یک مینی‌گیم کلاسیک انحصاری و کاملا جدید بر روی این پلتفرم خواهند بود.

عنوان Resident Evil: Revelations مینی‌گیم کلاسیکی به نام Ghost Ship Panic داشته، که در آن بازیکنان باید دشمنان پدیدار شده بر روی صفحه را نابود کنند. این در حالی است که Resident Evil: Revelations 2 مینی‌گیم کلاسیک و ۸ بیتی دیگری با نام Ghouls ‘n Homunculi خواهد داشت، که اشاره‌ای به سری عناوین کلاسیک شرکت کپکام یعنی Ghouls ‘n Ghosts دارد. در این مینی‌گیم بازیکنان باید در نقش Barry Burton یک جزیره مرگبار را جستجو کنند. بازیکنان می‌توانند با استفاده از هر دو مینی‌گیم ذکر شده BP بدست آورده و از آن‌ها برای خریداری لباس، اسلحه و شخصیت‌های مختلف در بخش Raid Mode استفاده نمایند.

نسخه‌های نینتندو سوییچ عناوین Resident Evil: Revelations و Resident Evil: Revelations 2 قرار است در تاریخ ۲۸ نوامبر (۷ آذر) در آمریکای شمالی منتشر شوند. نسخه‌های ژاپنی این عناوین نیز با دو روز تاخیر در تاریخ ۳۰ نوامبر (۹ آذر) عرضه خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید