تماشا کنید: استودیوی ناتی داگ در رابطه با نحوه ساخت بخش چند نفره صحبت می کند

۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱

استودیو ناتی داگ به تازگی ویدیوی جدیدی منتشر کرده است و در این ویدیو توضیح می دهد که آن ها همیشه سعی داشته اند تا بخش چند نفره عناوین خود را به گونه ای بسازند که این بخش یک تجربه جدید و منحصر بفرد باشد تا صرفا یک حالت چند نفره. 

استودیوی ناتی داگ نه تنها به دلیل انتشار محتوای داستانی احساسی و اکشن گونه عناوینی چون Uncharted و The Last of Us، بلکه به خاطر مهارت این استودیو در ساخت بخش های چند نفره جذاب و چالش برانگیز به شهرت و محبوبیت بسیاری در میان کاربران دست یافته است. استودیو ناتی داگ به تازگی ویدیوی جدیدی منتشر کرده است و در این ویدیو آقای نیل دراکمن، کارگردان این استودیو در رابطه با این موضوع بیشتر توضیح می دهد. به گفته ایشان، آن ها ضمن شنیدن نظرات تمامی اعضای تیم سازنده و اعمال آن ها در بازی، عقیده دارند که روند کلی و هدف این استودیو این نیست که صرفا یک بخش جذاب و سرگرم کننده بسازند بلکه آن ها به دنبال یک تجربه جدید و منحصر بفرد هستند:

ما نمی خواهیم که بخش چند نفره بازی ها یک بخش سرگرم کننده و صرفا یک حالت چند نفره باشد بلکه می خواهیم تجربه جدید و منحصر بفرد خود را دارا باشد. ممکن است این کار با ایده ای از یک جهان، مکانیک گیم پلی و یا حتی در رابطه با نوعی احساس آغاز شود که ما به دنبال آن هستیم. سپس با یافتن این ایده ها به جستجوی آن ها می پردازیم؛ این که چه نوع جهانی می تواند این احساسات را بر انگیزد؟ چه نوع مکانیک خاصی می تواند در برانگیختن این احساسات نقش داشته باشد؟ چه شرایط روحی و روانی را می توان ایجاد کرد که تجربه کاربران دقیقا موضوعی که ما به دنبال آن هستیم را بازگو کند؟

در ویدیوی منتشر شده مشاهده می کنیم که استودیوی ناتی داگ در استخدام افراد برای ساخت و طراحی بخش چند نفره دقیقا به دنبال چه ویژگی ها و خصوصیاتی می گردد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

استودیوی ناتی داگ در ماه مارس اعلام کرد که علاوه بر The Last of Us Part II بر روی بسته الحاقی مستقل عنوان Uncharted 4: A Thief’s End کار می کند. این بسته الحاقی که Uncharted: The Lost Legacy نام دارد در ماه اوت منتشر شد و  شاهد ماجراجویی های دو شخصیت دیگر این عنوان یعنی Chloe و Nadine هستیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید