حالت Guest Play به بخش Ultimate Team بازی FIFA 18 افزوده شد

۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷

پس از اعتراض‌های زیاد و متعدد و بازخورد‌ های منفی از سوی کاربران و طرفداران بازی FIFA 18، حالت محبوب Guest Play به بخش آلتیمیت تیم این بازی افزوده شد. جزئیات و اطلاعات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

اگر شما هم یکی از طرفداران و بازیکنان سری بازی FIFA هستید و جدیدترین نسخه آن یعنی FIFA 18 را خریداری کرده اید، بدون شک با حالت Guest Play مربوط به بخش محبوب Ultimate Team آشنا هستید.

در حالت مذکور، دو بازیکن به صورت بازی‌های دوستانه، می‌توانند بخش‌های Draft و Online Season قسمت Ultimate Team را در کنار یکدیگر بازی کنند و مسابقات جذابی را برگزار کنند.

حالت Guest Play در ابتدا و برای اولین بار، در نسخه FIFA 17 در بازی گنجانده شد و در همان موقع، طرفداران زیادی را برای خود جمع آوری کرد. حال با گذشت یک سال و انتشار بازی FIFA 18، ما تا الان دیگر شاهد حضور حالت Guest Play در این بازی نبودیم که این نکته، باعث شد تا بازخورد های منفی زیادی از سوی کاربران به شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) ارائه شود. این اعتراض‌ها تا جایی پیشرفت که یک کمپین مخصوص برای افزوده شدن این حالت به جدیدترین نسخه این سری، ایجاد شود.

حال بالاخره و با گذشت مدتی از انتشار بازی FIFA 18، حالت محبوب Guest Play به بخش Ultimate Team افزوده شده است و هم اکنون در دسترس این بازی قرار دارد. شرکت الکترونیک آرتز، این حالت را برای بیشتر شدن تعداد بازیکنان مسابقات بخش آنلاین Ultimate Team ، حذف کرده بود.

پس اگر شما هم یکی از طرفداران این بازی هستید و قصد دارید در بخش وسیع Ultimate Team، با دوستان خود، مسابقات مهیجی را به همراه تیم خود، برگزار کنید، هم اکنون می‌توانید اقدام کنید.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید