نسخه رایگان بازی LawBreakers، هفته آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲

اخیرا اعلام شده است، نسخه رایگان و آزمایشی بازی LawBreakers، در آخر هفته منتشر خواهد شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی‌های ویدئویی و اعلامیه جدید استودیو باس کی پروداکشنز (Boss Key)، یک نسخه رایگان و آزمایشی، از عنوان LawBreakers  در آخر هفته برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و در شبکه جامع استیم منتشر خواهد شد که کاربران می‌توانند برای آشنایی بیشر با آن، برای دانلود این بازی اقدام کنند.

LawBreakers در زمان انتشار خود، با این که جزو یکی از مورد انتظار ترین عناوین به شمار می‌رفت، نتوانست آن طور که باید و شاید، کاربران بازی‌های ویدئویی را به سمت خود جلب کند و آمار بازیکنان این بازی در روز‌های بعد از انتشار، به شدت پایین آمد. با این وضعیت، بازی توانست نمرات و نقد‌های بسیار خوبی کسب کند و به یک بازی چندنفره سرگرم کننده تبدیل شود.

این نسخه رایگان بازی LawBreakers، از تاریخ ۲۸ سپتامبر تا ۲ اکتبر مصادف با ۶ تا ۱۰ مهر، در شبکه استیم به صورت رایگان قابل بازی خواهد بود و در صورتی که از این بازی، رضایت کامل را کسب کردید و قصد خرید نسخه کامل را داشتید، تخفیف خوبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. نسخه کامل این بازی، با قیمت ۲۴٫۴۹ دلار،۱۸٫۷۴ پوند و ۲۲٫۴۹ پوند، قابل خریداری است.

در کل، اگر از بازیکنان و علاقه‌مندان به بازی‌های شوتر-چندنفره هستید و قصد دارید یک گیم پلی سریع و روان را با دیگر بازیکنان تجربه کنید، بازی LawBreakers یکی از گزینه‌های بسیار مناسب در مقابل شما خواهد بود.

 

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید