تماشا کنید: تریلر تازه Wolfenstein II گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲

امروز شرکت بتسدا به‌صورت رسمی تریلر گیم‌پلی تازه‌ای از بازی موردانتظار Wolfenstein II: The New Colossus منتشر کرد که در آن ویژگی‌های گیم‌پلی بازی نشان داده می‌شود.

این پیش‌نمایش که با نام “No More Nazis” انتشار یافته، به جرئت خونین ترین تریلری است که از بازی انتشار یافته و اوج خشونت را در بازی Wolfenstein II: The New Colossus نشان می‌دهد.

Wolfenstein 2: The New Colossus در راه پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است. این بازی که دنباله‌ای مستقیم بر عنوان موفق Wolfenstein: The New Order است، بار دیگر بازیکنان را در نقش بی.جی بلازکوویچ (B.J. Blazkowicz) قرار می‌دهد که باید با کمک چهره‌های آشنا و قدیمی این سری، به سرنگونی رژیم نازی در آمریکا بپردازد. پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی و داستان آن، تریلر رونمایی آن را از این نشانی مشاهده کنید.

در ادامه می‌توانید پیش‌نمایش تازه بازی را مشاهده و دانلود نمایید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P       |        دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Wolfenstein 2: The New Colossus در تاریخ جمعه ۵ آبان ماه (۲۷ اکتبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد گردید. لازم به ذکر است که مدتی پیش، شرکت بتسدا از کتاب‌های کمیکی مرتبط با این بازی و دو عدد از عناوین دیگر خود یعنی Dishonored و The Evil Within نیز رونمایی کرد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیشمشخص شد که سری جدید Wolfenstein یک سه‌گانه خواهد بود و قرار است که شاهد دنباله‌ای مستقیم برای عنوان مورد بحث نیز باشیم. از سوی دیگر، کارگردان Wolfenstein 2: The New Colossus، بازی‌سازی را بهترین فرم هنر در حال حاضر می‌داند که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست یابید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید