Gamescom 2017 | تریلر جدیدی از بازی Playerunknown’s Battlegrounds منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۷

در جریان برنامه‌ی زنده‌ی مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۷، آقای brendan greene، سازنده‌ی عنوان محبوب Playerunknown’s Battlegrounds به صحبت درباره‌ی این بازی موفق پرداخت و اطلاعاتی را درباره‌ی این عنوان به اشتراک گذاشت. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

آقای گرین در طول مصاحبه‌ی خود، توضیحاتی را در مورد روند پیشرفت Playerunknown’s Battlegrounds از زمان انتشار آن تا کنون ارائه داد. در جریان E3 2017 مشخص شده بود که این بازی در طول سال میلادی جاری برروی کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد شد، اما امروز آقای گرین در تکمیل اخبار قبلی، اعلام کرد که او برای انتشار این بازی برروی کنسول ایکس باکس وان با مسئولان مایکروسافت همکاری خواهد داشت.

آقای گرین از اعلام زمان دقیق انتشار بازی برروی کنسول ایکس باکس وان خودداری کرد، اما انتظار می‌رود که طبق وعده‌های داده شده، این بازی تا انتهای سال ۲۰۱۷ برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان در دسترس باشد.

عنوان Playerunknown’s Battlegrounds یک بازی مبارزه‌ای در سبک و سیاق سری فیلم‌های Hunger Games است که بازیکنان مجبور هستند تا در نقشه‌ای به مساحت ۶۴ کیلومتر مربعی به مبارزه با یکدیگر بپردازند و با از میان بردن تمام رقبا به موفقیت دست پیدا کنند.

به تازگی سرورهای اول شخص به بازی اضافه شده‌اند که نشان از توجه سازندگان به درخواست‌های طرفداران بازی دارد. آقای گرین قول داده است که تیم آن‌ها در آینده به ارائه‌ی خدمات بیشتری برای این بازی خواهد پرداخت تا بازیکنان، تجربه‌ی لذت بخشی را از این بازی داشته باشند.

ضمنا در جریان برنامه‌ی زنده‌ی مایکروسافت، تریلر جذابی از این عنوان به انتشار رسید که می‌توانید برای مشاهده و دانلود این تریلر به قسمت پایین، مراجعه کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴K

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

اخیراً این بازی، رکورد جدیدی در زمینه‌ی کسب بیشترین بازیکنان همزمان در استیم ثبت کرده است و در این خصوص، از عنوان محبوب GTA 5 پیشی گرفته است که موفقیت خوب دیگری برایش محسوب می‌شود. عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار آمریکا برروی سرویس دسترسی زودهنگام استیم منتشر شده است. این بازی با تاخیر، در سه‌ماهه‌ی آخر ۲۰۱۷ به‌صورت کامل برای رایانه‌های شخصی و همچنین ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. با این حال، در حال حاضر وضعیت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید