با اطلاعاتی جدید از بخش داستانی بازی Call of Duty: WWII همراه باشید

۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

چندی پیش اطلاعاتی جدید از بخش داستانی بازی Call of Duty: WWII منتشر شد. حزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Call of Duty: WWII به طور کامل در رویداد E3 2017 معرفی شد و نظر همگان را خود جلب کرد. در این رویداد بزرگ، تریلر‌ ها و ویدئویی از گیم پلی بازی به نمایش در آمد که می‌تواند بازیکنان و طرفداران قدیمی این سری را، بار دیگر برای عرضه یک بازی درخور سری بزرگ Call of Duty، امیدوار کند.

چند سالی می‌شود که خط داستان و گیم پلی بازی Call of Duty، به آینده و پرداختن به جدیدترین تکنولوژی ها تغییر کرده است و ما دیگر شاهد نبرد‌ های هیجان و انگیز و لذت بخش با آلمان‌های نازی نیستیم. اما این بار، اکتیویژن (Activision)، قصد دارد دوباره این عنوان را به سال‌های اوج خود برگرداند و اتفاقات جدیدترین نسخه این سری یعنی Call of Duty: WWII را در جنگ جهانی دوم طراحی کند.

حال از این ها گذشته و پیرامون جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی اطلاعاتی جدید از بخش داستانی و تک‌نفره عنوان Call of Duty: WWII منتشر شده است که جزئیات را در ادامه مطالعه خواهید کرد. این اطلاعات جدید، به یکی از مرحله‌های مخفی کاری بازی مربوط هستند.

طبق گفته‌های مجله گیم‌ اینفورمر (Game Informer)، این مرحله مخفی کاری ، The Wolf’s Den نام داشته و شما باید در قالب یک سرباز آلمانی وارد پایگاه و مقر دشمنان خود (نازی ها) شوید. در این مرحله جدید، تکنیک‌ها و ابزار های جدیدی در دسترس شما بوده و باید مانند یک سرباز آلمانی عمل کنید. صحبت‌ها ، کار ها و واکنش‌های شما باید مثل یک نازی باشد تا دشمنان شما، متوجه ماموریت مخفی و پیچیده شما نشوند.

گزارش جدید گیم اینفورمر می‌گوید:

در مرحله The Wolf’s Den، شما ماموریت و حس و حال جدیدی را تجربه خواهید کرد که بدون شک بسیار هیجان انگیز است. در این مرحله، مکانیک‌ها و ابزار های مربوطه، برای به پایان رساندن این ماموریت مخفی، در اختیار شما خواهد بود.

در طول داستان بازی، بازیکنان به بخش‌ها و نقاط مختلفی از قاره اروپا سفر خواهند کرد. به طور مثال ، اولین مرحله بازی Call of Duty: WWII ، در ساحل اوماها (Omaha) و جنگ نرماندی (Normandy) رخ خواهد داد. می‌توان این نبرد را، به فیلم “نجات سرباز رایان” تشبیه کرد. یکی دیگر از مراحل بازی، مرحله Operation Cobra است که نیروهای ارتش متفقین، به فرانسه هجوم خواهند آورد. از طرفی بازیکنان باید در مرحله Train، به کمک سرباز های بریتانیایی، یک قطار آلمانی را متوقف یا آن را نابود کنند. همچنین شما برای رسیدن به برلین، مرحله Hurgten Forest را تجربه خواهید کرد که نبردی را در رود راین (Rhine) شاهد هستیم.

در ادامه، Michael Condrey یکی از کارکنان استودیو سازنده بازی یعنی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، صحبت‌هایی در رابطه با علامت‌ها و نماد های آلمان ها و نازی‌ها داشته است. طبق گفته‌های وی، این نشانه‌ها در بخش داستانی بازی قابل مشاهد هستند اما در بخش چندنفره بازی، وجود نخواهند داشت. چرا که بازیکنان بخش چندنفره، از کشور‌ ها و ملیت‌های مختلف به انجام این بخش می‌پردازند و وجود نشانه‌های نازی ها، ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد.

بازی مورد انتظار Call of Duty: WWII، در تاریخ ۳ نوامبر، مصادف با ۱۲ آبان ماه، برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید