تماشا کنید: تریلر جدید بازی Destiny 2 با محوریت بخش چند‌نفره

۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

چندی پیش تریلر جدید بازی Destiny 2 با محوریت بخش چندنفره آن منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

بدون شک، Destiny 2 یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری است که کاربران زیادی منتظر عرضه آن هستند. نسخه اول بازی مذکور، توانست در زمان انتشار خود به فروش بسیار خوبی دست یابد و طرفداران زیادی را برای خود جمع آوری کند. اما همان طور که اطلاع دارید، یکی از بزرگ ترین مشکلات بازی Destiny ، عدم داشتن محتوای قابل قبول و استاندارد یک بازی کامل بود و بازیکنان برای تجربه بازی و استفاده از تمامی بخش‌های آن، نیازمند خرید بسته‌های الحاقی بازی بودند که با قیمت جداگانه عرضه می‌شد.

طبق گفته سازندگان، این بار آن ها از اشتباهات گذشته خود درس گرفته اند و خوشبختانه Destiny 2، مشکلاتی نظیر کم بود محتوا نخواهد داشت.

حال پیرامون جدیدترین اخبار بازی Destiny 2، به تازگی تریلری جدید از آن منتشر شده است که صحنه‌هایی از بخش چندنفره بازی و حالت ۴ به ۴ آن را به تصویر می‌کشد. به گفته سازندگان، این حالت ۴ به ۴ بیشتر مناسب تیم‌های کوچک تر خواهد بود.

شما در این تریلر، شاهد پیشرفت‌های بازی در بخش‌هایی مانند ساخت محیط‌های جدید، طراحی‌های متنوع برای نقشه‌های بازی و اسلحه‌های جدید خواهید بود.

به طور کلی ، بازی Destiny 2 سه کلاس Hunter , Titan و Warlock را شامل می‌شود که هر کدام از قابلیت‌های متفاوتی بهره مند خواهند بود و بازیکنان می‌توانند هر یک را به دلخواه انتخاب کنند.

همچنین در این ویدئو جدید، گوینده تریلر یعنی لرد شکس (Lord Shaxx)، جملات امیدوار کننده ای را درباره بخش چندنفره بازی در ذهن شما زمزمه می‌کند:

بزودی شما وارد نبردی سخت و طاقت‌فرسا خواهید شد، نبردی که باید در آن دشمنان خود را نابود کنید و مناطقی را فتح کنید…! هرگز در این نبرد عقب‌نشینی نکنید! دشمنان شما باید ببینند که چه توانایی‌هایی دارید!

بازی مورد انتظار Destiny 2، در تاریخ ۶ سپتامبر مصادف با ۱۵ شهریور ماه، برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی، با کمی تاخیر و در روز ۲۴ اکتبر، مصادف با ۲ آبان منتشر می‌شود.

تریلر جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P         |       دانلود با کیفیت ۷۲۰P         |          دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید