گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نتایج خوب در آمار مالی سه‌ماهه اسکوئر اینکس به لطف Nier: Automata و Final Fantasy XIV

اخبار بازی ها
نتایج خوب در آمار مالی سه‌ماهه اسکوئر اینکس به لطف Nier: Automata و Final Fantasy XIV

شرکت اسکوئر اینکس، امروز آمار مالی سه ماهه خود را که در ۳۱ ماه ژوئن به پایان رسید، منتشر کرده و می‌خواهیم به این آمار، نگاهی بیندازیم!

همان طور که در جدول آماری زیر مشاهده می‌کنید، میزان و فروش و میزان درآمد در مقایسه با سال قبل، بسیار مثبت بوده است:. همچنین در بخش سرگرمی دیجیتال مشاهده می‌کنیم که این قسمت، بزرگترین سودآوری را برای شرکت داشته است و این نکته حتی نسبت به سال مالی گذشته نیز بسیار به چشم می‌آید.

علاوه بر منتشر کردن این آمار، اسکوئر اینکس در نشست خبری، جزئیاتی نیز در مورد عملکرد خود داد و توضیحاتی را ارایه کرد. با این که فروش خرده فروشی و فیزیکی بازی های اسکوئر اینکس (شامل بازی‌های غربی منتشر شده در ژاپن به وسیله اسکوئر اینکس نیز می‌شود)، در آمار سال مالی کاهش پیدا کرده‌اند و در کل، یک روند رو به کاهش را در فروش شبکه بازی‌های کنسولی ایجاد کرده‌ اند، اما فروش قدرتمند عناوین دیجیتالی و دانلود بازی‌های منتشر شده در سه ماهه گذشته مانند NieR: Automata، باعث افزایش سود کلی نسبت به سال گذشته شده است.

یکی از عوامل مهم در مثبت بودن نتایج مالی سه ماهه شرکت اسکوئر اینکس، بازی Final Fantasy XIV و البته محتوای گسترش دهنده آن به نام Stormblood است. این بسته گسترش دهنده باعث شده تا تعداد دنبال کنندگان بازی به صورت ماهانه بالا برود و همچنین به طور کلی، میزان سود به دست آمده از بخش MMORPG را افزایش دهد (نسبت به سال گذشته).

در بخش سرگرمی دیجیتال، طی یک دوره زمانی سه ماهه که در ۳۰ ماه ژوئن ۲۰۱۷ به پایان می‌رسد، کاهش در سودآوری محصولات جدید و نرم افزارهای ترد پارتی، باعث کاهش کلی فروش شبکه شده است. این در حالی است که فروش دیجیتالی و دانلودی عناوین قدیمی و موجود در گذشته مانند NieR:Automata نتایج رو به افزایشی برای بازی‌ های کنسول نسبت به سال گذشته به وجود آورده است.

در زمینه دستگاه های هوشمند و رایانه های شخصی، بازی های محبوب ما مانند FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS و HOSHI NO DRAGON QUEST و DRAGON QUEST و MONSTERS SUPER LIGHT و KINGDOM HEARTS Union χ به عملکرد قدرتمند و خوب خود ادامه می‌دهند و علاوه بر فروش شبکه، سود عملیاتی را نیز نسبت به سال مالی گذشته افزایش داده‌اند. در زمینه بازی های نقش آفرینی آنلاین کلان (MMORPG) به لطف دیسک گسترش دهنده FINAL FANTASY XIV و افزایش دنبال کنندگان ماهانه که توسط محتوای گسترش دهنده به وجود آمده اند، باعث افزایش فروش شبکه درآمد عملیاتی شده است و نتایج مثبتی نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته به دست آمده است.

همان طور که مشاهده می‌کنید، عرضه یک بازی خوب و پر طرفدار می‌تواند آمار مالی یک شرکت را از مرحله ای به مرحله دیگر ببرد. قطعا می‌توان در سال ۲۰۱۷ (تا این جای کار)، بهترین عناوین منتشر شده به وسیله اسکوئر اینکس شامل Nier: Automata و محتوای گسترش دهنده Final Fantasy XIV با نام Stormblood می‌شوند. عنوان Dragon Quest XI که به تازگی منتشر شده و در همین مدت اندک عملکرد شگفت انگیزی را نیز داشته است، می‌تواند عنوان بعدی باشد که آمار اسکوئر اینکس را در سال مالی بعدی نجات می‌دهد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. ... گفت:

  Nier فوق العاده بود !..موسیقی و داستان ،شخصیت پردازی و کارگردانی اسطوره ی بازی همه چیز این بازی فوق العاده بود !…
  اگر نگم بهترین بازی بود که تا به حال انجام دادم حداقلش این هست که بهترین بازی نسل هشت بود..

  9Thumb up 0Thumb down
 2. CHEBA WASILA گفت:

  از اسکوار انیکش خوشم میاد.
  شرکتش ژاپنیه.

  5Thumb up 2Thumb down
 3. aramnazdari گفت:

  سودش از شرکت ورشکسته سونی بسشتر بوده … خدایا این سونی چه قدر حقیره Laugh

  1Thumb up 4Thumb down
 4. adams-khersi گفت:

  فاینال که خیییییییییییلی چرت بود…

  4Thumb up 3Thumb down
 5. […] و منتقدان را جلب کند. NieR: Automata نه تنها یکی از دلایل اصلی نتایج مالی خوب شرکت اسکوئر اینکس در سال ۲۰۱۷ بود، بلکه حال، مشخص شده این بازی به نوعی […]

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت