گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار نسخه جدید Yo-kai Watch 2، برای نینتندو ۳Ds مشخص شد

اخبار بازی ها
تاریخ انتشار نسخه جدید Yo-kai Watch 2، برای نینتندو ۳Ds مشخص شد

شرکت نینتندو به صورت رسمی تاریخ انتشار آخرین نسخه بازی Yo-kai Watch 2 که از آن با عنوان Psychic Specters یاد می‌شود را مشخص و اعلام کرد. این بازی نینتندو ۳Ds برای مدت زمان زیادی است که در دست انتشار قرار دارد چراکه نسخه اصلی آن در سال ۲۰۱۴ میلادی در کشور ژاپن عرضه شد. شرکت نینتندو پیش از این اعلام کرده بود که این بازی در پائیز سال جاری میلادی برای پلتفرم مقصدش عرضه خواهد شد.

بازی Psychic Specters این امکان را به بازیکنان خواهد داد تا در منطقه‌ای جدید به نام گرا-گرا (Gera-Gera) که یکی از مناطق جدید این سری به حساب می‌آید، رفت و آمد کنند. حدود ۱۲ ماموریت جدید برای این نسخه در نظر گرفته شده است که شامل کاوش در ریشه‌های Darknyanِ مرموز و قابلیت دوست شدن با ۱۵ Yo-kai می‌شود. این بازی شامل نسخه گسترش یافته بخش چند نفره محلی Yo-kai Watch Blasters می‌شود و دشمنان بیشتری برای آن در نظر گرفته شده است.

مشابه دیگر نسخه‌های بازی Yo-kai Watch 2 یعنی Bony Spirits و Fleshy Souls، شما نسخه اصلی بازی را به همراه محتویات اضافی آن دریافت خواهید کرد. Psychic Specters شامل تمامی نسخه‌های Yo-kai از  گرفته تا Fleshy Souls می‌شود اما اگر در حال حاضر این بازی‌ها را در اختیار دارید، قادر خواهید بود تا فایل‌های ذخیره خود را به این نسخه جدید منتقل کنید و به عنوان پاداش به سیاه‌چاله‌ها، دشمنان و Yo-kai اختصاصی دسترسی یابید.

بازی Psychic Specters در روز جمعه ۷ مهر ماه (۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی) با ارزش ۴۰ دلار برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت