گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

انتشار محتویات قابل دانلود جدید برای نسخه غربی Birthdays the Beginning

اخبار بازی ها
انتشار محتویات قابل دانلود جدید برای نسخه غربی Birthdays the Beginning

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco)، از محتویات قابل دانلود جدیدی برای نسخه‌های آمریکای شمالی و اروپایی عنوان Birthdays the Beginning، رونمایی کرده است. محتویات ذکر شده که هم‌اکنون بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ قابل دسترسی هستند، قرار است به زودی برای شبکه استیم نیز منتشر شوند.

در ادامه می‌توانید لیست این محتویات قابل دانلود را مشاهده نمایید.

  • عروسک Prinny (عرضه شده در مناطق آمریکای شمالی و اروپا) – به نشانه احترام به سری محبوب Disgaea، این محتوای قابل دانلود آیتم زینتی «عروسک Prinny» را به بازی اضافه خواهد کرد.
  • مجموعه Kunio و Riki (عرضه شده در مناطق آمریکای شمالی و اروپا) – دانش‌آموزان دبیرستانی ولگرد، راه خود را به سمت Birthdays the Beginning پیدا کرده‌اند. مجموعه Kunio و Riki، این دو شخصیت را به بازی اضافه می‌کند.
  • مجموعه پرچم‌های ملی (منتشر شده در آمریکای شمالی / تاریخ عرضه در اروپا: ۳۱ جولای)مجموعه پرچم‌های ملی، شامل پرچم کشور‌های آمریکا، کانادا، انگلستان، ایتالیا، هلند، سوئد، اسپانیا، آلمان، فرانسه، روسیه، کره جنوبی، چین و ژاپن خواهد بود.
  • مجموعه میراث جهانی (منتشر شده در آمریکای شمالی / تاریخ عرضه در اروپا: ۳۱ جولای) – مجموعه میراث جهانی شامل آیتم‌های روبرو خواهد بود: اهرام مصر، استون‌هنج، مجسمه مو‌آی، ستون توتم، ابلیسک و چیچن ایتزا.
  • مجموعه باغبانی Zen (منتشر شده در آمریکای شمالی / تاریخ عرضه در اروپا: ۳۱ جولای) – مجموعه باغبانی Zen شامل آیتم‌های روبرو خواهد بود: حوصچه و پل، فانوس سنگی، بوته‌های بزرگ، نرده، دروازه و سوزو.
  • مجموعه مکعب‌ساز DX (عرضه شده در مناطق آمریکای شمالی و اروپا) – مجموعه مکعب‌ساز DX شامل آیتم‌های روبرو خواهد بود: مکعب و برداران، مکعب و حیوانات، مکعب و هیولاها.
  • مجموعه جوخه موش صحرایی (منتشر شده در آمریکای شمالی / تاریخ عرضه در اروپا: ۳۱ جولای) – مجموعه جوخه موش صحرایی شامل آیتم‌های موش صحرایی و گربه شیطانی خواهد بود.

*‌تمامی آیتم‌های بالا کاملا زینتی بوده و هیچ ویژگی خاصی به بازی اضافه نخواهند کرد.

عنوان Birthdays the Beginning، هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ قابل دسترسی است. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این محتویات قابل دانلود را مشاهده کنید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت