دموی رایگان Happy Birthdays بر روی نینتندو سوییچ عرضه شد

۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

سال گذشته میلادی، خالق بازی Harvest Moon، یعنی آقای یاسوهیرو وادا (Yasuhiro Wada) بازی Birthdays: The Beginning را بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه کرد. اوایل امسال، نسخه بهبودیافته این بازی تحت عنوان Happy Birthdays برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد که قرار است تا دو هفته دیگر منتشر گردد. بازی‌بازانی که به این بازی علاقه دارند می‌توانند به صورت کوتاه به تجربه آن بپردازند چراکه شرکت نیس آمریکا (NIS America) نسخه دموی رایگانی از این بازی را در فروشگاه الکترونیکی نینتندو موسوم به eShop عرضه کرده است.

این نسخه آزمایشی به بازی‌بازان این فرصت را می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای موجود در Happy Birthdays، همانند یک خدا، اکوسیستم مد نظر خود را خلق کنند. بازی بعدی یاسوهیرو وادا که Little Dragons Cafe نام دارد، تا آخر امسال برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Birthdays: The Beginning در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه نینتندو سوییچ آن با عنوان Happy Birthdays در تاریخ سه شنبه ۱۵ خرداد ماه (۵ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید