برنامه‌ی Niconico فردا برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود

۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳

دوانگو (Dwango) اعلام کرده است که فردا، برنامه‌ی پخش زنده‌ی ویدئوی Niconico در ژاپن برای کنسول نینتندو سوئیچ انتشار می‌یابد.

برنامه‌ی Niconico که فردا به‌صورت رایگان برروی سوئیچ منتشر می‌شود، در ژاپن بسیار محبوب است و حتی برخی از سازندگان از آن برای معرفی رسمی بازی‌های خود استفاده می‌کنند.

با Niconico مانند دیگر برنامه‌های مشابه، طبیعتاً می‌توانید ویدئوهای مختلف را تماشا کنید، به دنبال محتویات جدید بگردید، کانال‌های مورد علاقه‌ی خود را دنبال نمایید و همچنین نظرات خود راجع به محتویات به اشتراک بگذارید. Niconico همچنین با تلویزیون و دستگاه‌های قابل حمل سازگار بوده و برای استفاده از آن، تنها کافی است که یک حساب کاربری ژاپنی نینتندو سوئیچ داشته باشید و مهم نیست که در چه منقطه‌ای زندگی می‌کنید. البته این برنامه فقط از زبان ژاپنی پشتیبانی می‌کند و به نظر نمی‌رسد که در اروپا و آمریکای شمالی نیز منتشر گردد.

نیننتندو از زمان عرضه‌ی سوئیچ، کاملاً روی ارائه‌ی بازی‌های جدید برای آن تمرکز کرده است، اما با این حال، باید انتظار انتشار YouTube ،Neflix و بقیه‌ی برنامه‌های کاربردی را نیز برروی آن داشته باشیم.

فقدان برنامه‌هایی مانند Niconico برروی سوئیچ طی چند ماه اخیر حس می‌شده است اما ظاهراً، کم‌کم برطرف می‌شود و نینتندو قصد کار بیشتر در این زمینه را دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید