تماشا کنید: ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی هیجان انگیز بازی Crackdown 3

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸

عنوان Crackdown 3 یکی از بازی‌های انحصاری امیدوار کننده شرکت مایکروسافت است که روند ساخت طولانی و آهسته‌ ای را تجربه کرده است. نمایش این بازی در نمایشگاه E3 2017 قطعا هیجان انگیز و زیبا بود و بازی‌بازان را برای تجربه آن مشتاق می‌کرد. اما تمام شدن E3 به این معنی نیست که دیگر خبری از Crackdown 3 به گوشمان نرسد یا نمایش دیگری از بازی تماشا نکنیم. به تازگی، یکی از کاربران مشهور یوتیوب، ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی هیجان انگیز این بازی را منتشر کرده است.

امروز، ۱۰ دقیقه از ویدیوی گیم‌پلی بازی جهان باز و مورد انتظار شرکت مایکروسافت، یعنی بازی Crackdown 3 توسط چنل مشهور یوتیوب theRadBrad، به دستمان رسید. این چنل ادعا می‌کند که این ویدیوی گیم‌پلی هیجان انگیز از طرف خود مایکروسافت برای او فرستاده شده است.

در این ویدیوی گیم‌پلی، یکی از مناطق آزاد در نقشه بازی Crackdown 3 را مشاهده می‌کنیم که به نظر می‌رسد مکانی برای آزمایش و امتحان قدرت ها و اسلحه‌های جدید باشد (مانند یک زمین تمرینی). کسانی که با سری Crackdown آشنا باشند، به سرعت قابلیت Dash سریع هوایی را شناسایی می‌کنند و همچنین چند اسلحه آشنا و البته بسیار زیبا به چشم می‌خورند. یکی از همین اسلحه ها که محبوبیت خاصی بین بازی‌بازان دارد، اسلحه تکینگی است که حفره های سیاه مینیاتوری را ایجاد می‌کند.

در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017، چند دقیقه ای از گیم‌پلی بازی Crackdown 3 را مشاهده کردیم و نکته جالب این جا است که قسمتی از نمایش E3، شامل ویدیوی گیم‌پلی امروز نیز می‌شود. قطعا این ویدیوی ۱۰ دقیقه ای می‌تواند اطلاعات بسیار خوبی از برخی از مکانیک ها و اسلحه های بازی Crackdown 3 به بازی‌بازان و طرفداران بدهد.

امروز صبح بود که اعلام شد مایکروسافت برای بازی Crackdown 3 در کامیک کان ۲۰۱۷ سن دیگو برنامه دارد و قرار است یک پنل یک ساعته بر پا شود. به عنوان بخشی از برنامه های مایکروسافت در این مراسم، طراح اصلی داستان بازی، Dave Mongan، کارگردان هنری اصلی بازی، Dave Johnson و کارگردان طراحی بازی، Clint Bundrick در مورد روند و چگونگی ساخت بازی Crackdown 3، توضیحاتی را ارایه می‌دهند. علاوه بر این‌ها، به نظر می‌رسد خبرهای هیجان انگیزی از Crackdown 3 منتشر شود که بازی‌بازان و طرفداران را به وجد آورد.

این طور که گفته شده، پنل کامیک کان بازی که توسط Larry Hyrb میزبانی می‌شود، یک مهمان ویژه خواهد داشت و از همین الآن، حدس و گمان ها در این مورد آغاز شده است. ایونت بازی Crackdown 3 در ۲۲ جولای در کامیک کان ۲۰۱۷ سن دیگو بر پا خواهد شد و از ساعت ۱۱ تا ۱۲ صبح به وقت محلی خواهد بود. پس از اتمام این ایونت نیز، یک بخش سوال و جواب جمع و جور نیز برگزار می‌شود تا حضار بتوانند پرسش‌های خود را مطرح کنند.

عنوان Crackdown 3 در تاریخ ۷ نوامبر سال جاری میلادی برای کنسول های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس‌ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نمایش ۱۰ دقیقه ای از گیم‌پلی بازی Crackdown 3 را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (فریم ریت ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولشن ۴۸۰p

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید