گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: Somerville بازی جدیدی از مدیرعامل سابق استدیوی Playdead

۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵

آقای دینو پاتی (Dino Patti)، مدیر عامل سابق و یکی از بنیانگداران استدیوی Playdead، که عناوین تحسین شده Inside و Limbo را در کارنامه خود دارد، با همکاری با کریس اولسن (Chris Olsen) یک طراح هنری و انیماتور در کشور انگلستان، استدیوی مستقل Jumpship را در شهر گیلدفورد بنا نموده، و از اولین عنوان خود با نام Somerville، رونمایی کرده‌اند.

استدیوی Jumpship هم‌اکنون مشغول جمع‌آوری تیمی از سازندگان با تجربه، جهت توسعه عنوان Somerville است. لیست نیازمندی‌های این شرکت شامل یک طراح گیم‌پلی، یک برنامه‌نویس کلی، برنامه‌نویس برای کنترل شخصیت‌ها، و یک انیماتور شخصیت‌ها است.

توسعه عنوان Somerville ابتدا در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک پروژه فرعی و شخصی توسط آقای اولسن آغاز شده، و تا سال ۲۰۱۶، ایشان یک تریلر از مفهوم کلی این عنوان و یک نسخه آزمایشی قابل بازی از آن ساخته بودند، و همچنین به دلیل ثبت ویدیو‌های مستند از توسعه این عنوان، حضور کم رنگی نیز در جوامع اینترنتی مرتبط با بازی‌های ویدیوی داشتند. استدیوی Jumpship در این لحظه قصد ندارد اطلاعات بیشتری، از جمله پلتفرم‌ها و سال عرضه عنوان Somerville را، منتشر کند. در ادامه می‌توانید تیزر به نمایش در آمده از این عنوان را مشاهده نمایید.

دانلود این تیزر با کیفیت ۷۲۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید