تماشا کنید: ۱۳ دقیقه از گیم پلی بخش چندنفره بازی Call of Duty: WWII + تصاویر جدید

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۲

به تازگی ویدئویی ۱۳ دقیقه ای از گیم پلی بخش چندنفره بازی Call of Duty: WWII + تصاویری جدید از آن منتشر شده است که جزئیات آن در ادامه قابل مشاهده است.

بازی محبوب و مورد انتظار Call of Duty: WWII طی کنفرانس روز سه شنبه سونی در رویداد E3 2017، به صورت کامل به نمایش در آمد و ویدئو‌های جدیدی از آن منتشر گردید.

حال بعد از اتمام این کنفرانس، استودیو سازنده بازی یعنی Sledgehammer Games، ویدئویی از گیم پلی بخش چندنفره این بازی منتشر کرده است. پس پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با بخش چندنفره بازی، آن را مشاهده کنید. همچنین برای اولین بار بخش جدیدی در قسمت چندنفره بازی با نام Divisions system وارد شده است که ۵ کلاس جدید بازی که بازیکنان در آن باید به تقابل با یکدیگر بپردازند را در بر می‌گیرد.

عنوان Call of Duty: WWII پس از مدت ها به ریشه‌های خود بازگشته و قصد دارد نام اصلی ندای وظیفه را زنده کند. سازندگان نظرات و پیشنهاد‌های کاربران را دریافت کرده و در حال ساخت عنوانی راضی کننده برای مخاطب هستند.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۳ نوامبر سال جاری، مصادف با ۱۲ آبان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید ویدئو جدید بازی و تصاویر آن را مشاهده کنید:

ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

تصاویر جدید بازی:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید