E3 2017 | بسته‌ی الحاقی جدید Halo Wars 2 معرفی شد + تریلر

کوروش سیامکی
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - 05:42

مایکروسافت بسته‌ی الحاقی جدیدی را با نام «بیدار کردن کابوس‌ها» (Awakening the Nightmares) برای بازی Halo Wars 2 معرفی نمود. همچنین تریلری از این بسته‌ی الحاقی منتشر شد. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

این بسته‌ی الحاقی یک خط داستانی جدید، دو بخش چندنفره‌ی جدید و یک حالت بازی جدیدی با نام Terminus Firefight را به بازی اضافه خواهد کرد. متاسفانه به‌نظر می‌رسد این بسته‌ی الحاقی به سیزن پس بازی اضافه نخواهد شد و باید جداگانه خریداری گردد. همچنین ۳۴۳ Industries تایید نمود که قیمت این بسته الحاقی ۱۹٫۹۹ دلار می‌باشد و برای اکس‌باکس‌وان و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

بخش تک‌نفره بازی، بازیکنان را به خط داستانی جدیدی می‌برد که در آن باید از دید گروه The Banished که در حال جنگ با گروه The Flood هستند، بازی را دنبال نماییم. دو نقشه‌ی جدید این بسته‌ی الحاقی نیز برای همه‌ی دارندگان بازی Halo Wars 2 بدون توجه به خرید Awakening the Nightmares در دسترس قرار می‌گیرد.

علاوه‌بر این، ۳۴۳ از شخصیت‌های قابل بازی جدیدی با نام‌های Jerome-092 و Aripeiter Ripa Moramee رونمایی نمود که برای دارندگان سیزن پس در دسترس خواهند بود. در آخر شما را به مشاهده و دانلود تریلری که از بسته‌ی الحاقی ذکر شده منتشر شده است دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۴K

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید