E3 2017 | اطلاعات جدیدی از Wolfenstein 2 منتشر شد

کوروش سیامکی
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - 10:42

پیرو کنفرانس بتسدا در E3 2017، اطلاعات جدیدی از Wolfenstein 2 معرفی شد.

با گیمفا همراه باشید.

اول از همه، اطلاعاتی درباره‌ی خود بازی و بخش داستانی آن:

Wolfenstein 2: The New Colossus در پیرو بازی Wolfenstein: The New Order منتشر خواهد شد و توسط استدیوی پرافتخار ماشین‌گیمز (MachineGames) ساخته خواهد شد. بازی Wolfenstein 2، بازی‌بازان را به آمریکایی خواهد فرستاد که توسط نازی‌ها کنترل می‌شود. شما می‌توانید در محیط‌های مختلف مثل شهرکی در نیومکزیکو، بلوارهای نیو اورلینز و در قسمتی از منهتن با نازی‌ها به نبرد بپردازید. شما می‌توانید با به‌دست آوردن سلاح‌های قدرتمند و قوی‌تر کردن ویژگی‌های شخصیت‌تان، به نبرد با سربازان پیشرفته‌ی نازی بپردازید.

داستان بازی در سال ۱۹۶۱ جریان دارد. حمله‌ی شما به نازی‌ها یک پیروزی کوتاه‌مدت حساب می‌شود و نازی‌ها در حال گسترده‌تر کردن تشکیلات خود در جهان هستند. شما در نقش BJ Blazkowicz در بازی حضور خواهید داشت؛ یکی از افرادی که از آخرین امیدهای نسل بشریت برای به‌دست آوردن آزادی می‌باشد.

و اما ویژگی‌های کلیدی بازی:

  • ماموریت: آزادسازی آمریکا از دست نازی‌ها: وارد ماجراجویی نفس‌گیری شوید و در خاک آمریکا با وسایل جنگی نازی‌ها مبارزه کنید. به‌عنوان BJ Blazkowicz از خانواده‌تان مراقبت کنید، یاران جدیدی برای خود بیابید و با شیاطین گذشته خود مواجه شوید؛ درحالی که برای سرنگونی نازی‌ها تلاش می‌کنید.
  • مردم: تجمع مقاومت: خودتان را در دنیایی که توسط شخصیت‌های جدید و غیرقابل فراموش روحی تازه گرفته غرق کنید؛ شخصیت‌هایی که سطح جدیدی از کارکترها را برای بازی به‌ارمغان آورده‌اند. با دوستان‌تان دوباره متحد شوید و با جنگجویان آزادی همچون Anya، Caroline، Bombate، Set، Max Hass، Fergus و Wyatt همکاری کنید.
  • انبار مهمات و گستره‌ی سلاح‌ها: درست به‌کار بردن اسلحه‌های مخرب و تکنولوژی‌های آینده: نیروهای نازی را با سلاح‌های پیشرفته و مخربی همچون Laserkraftwerk، سلاحی چند‌منظوره با لیزرهای قدرتمند که باعث ازهم‌پاشیدگی دشمنان می‌شود یا Dieselkraftwerk که دارای پرتاب‌های قدرتمند نارنجک با نیروی گاز است، از بین ببرید. شما حتی می‌توانید با مسلسل و تپانچه‌های پیشرفته، دشمنان را به خاک و خون بکشید. هرگاه که نیاز به تنوع داشتید، از به‌روزرسانی و قدرتمندتر کردن سلاح مورد علاقه‌تان غافل نشوید.
  • نقشه: همه‌ی نازی‌های سد راه‌تان را نابود کنید: قهرمان درون‌تان را با از بین بردن نیروهای نازی به‌وسیله‌های روش‌های فوق خشن بیرون بکشید و به همگی نشان دهید. قابلیت‌های جدید شخصیت خود را در حالی که برای آمریکایی آزاد می‌جنگید کشف کنید آن‌ها را به‌کار بگیرید. بدون توجه به سبک بازی‌تان، می‌توانید با انواع سلاح‌های گرم و سرد دشمنان‌تان را به قتل برسانید.

 لازم به‌ذکر است که بازی Wolfenstein 2: The New Colossus در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری (معادل ۵ آبان امسال) برای اکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید