سونی: ما وحشتی از اسکورپیو نداریم

۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷

ایکس‌باکس اسکورپیو قرار است در E3 2017 به‌صورت کامل معرفی شود و سپس در تعطیلات ۲۰۱۷ نیز به بازار بیاید. حال سونی به کنسول جدید مایکروسافت واکنش نشان داد.

سونی درحال حاضر با فروش حدود ۶۰ میلیون کنسول پلی استیشن ۴ بیشترین درصد بازار را در دست دارد. جیم رایان به‌عنوان مدیرعامل منطقه اروپا پلی استیشن در مصاحبه‌ای که اخیرا با بیزینس اینسایدر داشته است به صحبت‌ها و اخبار کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو واکنش نشان داده است. رایان ادامه داد که نینتندو هنوز جایی در بازار پیدا نکرده است و نمی‌شود درمورد موفقیتش صحبت کرد اما مایکروسافت شانس آن را دارد. او ادامه داد که همانند همه منتظر شنیدن اخبار اسکورپیو در E3 است اما این دلیل نمی‌شود که تیم پلی استیشن ۴ وحشتی داشته باشد.

ما وحشتی از کارهایی که آن‌ها می‌توانند انجام دهند نداریم. چرا که در نهایت همه‌چیز درمورد «بازی» است. تعداد بالایی از بازی‌های ایکس‌باکس وان برروی پلی استیشن ۴ هم موجود است.

در دیگر اخبار پلی استیشن جیم رایان در مورد قابلیت پشتیبانی از نسل قبل صحبت صحبت کرده و همچنین God of War کمتر هک اند اسلش و بیشتر داستان محور خواهد بود. رییس و مدیرعامل شعبه آمریکای شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، آقای شان لیدن (Shawn Layden) از معرفی عناوین بزرگ ژاپنی در مراسم E3 امسال، خبر داده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید