گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعیه مهم درباره : بازی میرمهنا

۱۰ مهر ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۱

نسخه جدید بازی میرمهنا  به زودی به صورت کامل  ارائه می گردد.

به این نسخه از بازی میرمهنا ۵ مرحله افزوده گردیده و ماجرای نبرد های میرمهنا در جزیره خارگ – خارگو و مبارزه در کلابینت ها را روایت میکند.

در این نسخه از بازی , شخصیت میرمهنا و شبیر تلاش برای رهایی میر فضل ا… برادر میرمهنا که در نسخه گذشته در کنار وی به مبارزه پرداخته بودید و در باغ هلندی ها گرفتار شده بود, به مبارزه می پردازند.

با شرایط در نظر گرفته شده برای دسترسی راحت تر شما عزیزان نسخه جدید بازی به زودی به صورت گسترده و سراسری در کشور توزیع می گردد. محصول جدید با قیمت  مناسب پشت جلد  بازی میرمهنا به بازار عرضه می گردد.

لازم به ذکر است بازی میرمهنا با قیمت ۲۰ یورو در کشورهای اروپایی برای عرضه قیمت گذاری گردیده است. که به پاس حمایت شما مردم عزیزاز محصولات بومی ایرانی این بازی با قیمت مناسب همچون فیلم ها خانگی به شما گرامیان میرسد.

بازی میرمهنا برگزیده بهترین بازی سال ایران از جشنواره چهارم رسانه های دیجیتال می باشد.

پانوشت نویسنده : 20 یورو به قیمت امروز (4540تومان) می شود 90هزار و 800 تومان ! آنوقت خیلی از ما زورمان می آید که صرفا جهت حمایت ، 5 هزار تومان ناقابل بپردازیم ! قیمت فروش هر 18 نسخه ی میرمهنا در ایران برابری می کند با قیمت 1 نسخه در خارج از کشور . . . . پس لطفا کم لطفی نفرمایید و صرفا جهت حمایت ، برای هر بازی ایرانی یکی از آن اسکناس هایی که الان با قیمت 1.5 دلار برابری می کند را از جیب مبارک خرج بفرمایید. باشد که به زودی زود شاهد ساخت بازی های فاخر (تر ! ) داخلی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید