تماشا کنید: VR Invaders – Complete Edition برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد

30 فروردین 1396 - 15:06

My.com آخرین بازی واقعیت مجازی خود با نام VR Invaders – Complete Edition را برای پلی‌استیشن ۴ منتشر کرد. این بازی ابتدا در ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و حال، دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر نیز می‌توانند آن را تجربه نمایند. علاوه بر انتشار بازی VR Invaders – Complete Edition برای پلی‌استیشن وی‌آر، تریلر جدیدی نیز از بازی منتشر شده است که بازی‌بازان را برای خرید آن ترغیب می‌کند.

اگر اولین بار است که نام این بازی را می‌شنوید، می‌توانید در زیر، به صورت کامل با آن آشنا شوید:

VR Invaders به وسیله استودیوی خانگی My.com تولید شده است و یک روایت داستانی را به واقعیت مجازی می‌آورد. این بازی بر اساس موتور آنریل ۴ ساخته شده و بازی‌بازان را در نقش یک شناگر قرار می‌دهد. تنها افراد خاصی می‌توانند با استفاده از واقعیت مجازی در عملیات نجات سختی بروند؛ جایی که رویاها تبدیل به کابوس‌ می‌شوند. طی یک عملیات معمولی که در جهت نجات یکی از کاربران آغاز می‌شود، بازی‌باز در مقابل موج‌های اندروید‌های دشمن قرار می‌‌گیرد و مجبور به مبارزه می‌شود؛ دشمنانی که توسط یک برنامه ویروسی خطرناک پدید آمده‌اند. بازی‌بازان باید با استفاده از یک اسلحه با حالت‌های شلیک مختلف و همچنین یک سپر پیشرفته، در مراحل بازی پیشروی کنند و چالش‌های خاصی را با ورود غولآخرها به بازی، پشت سر بگذارند. بازی‌بازان می‌توانند در بازی خود را ارتقا دهند و قدرت‌های بیشتری تهیه نمایند؛ به عنوان مثال، آن‌ها می‌توانند اسلحه خود را با حالت‌های قدرتمند و جدیدی تجهیز کنند؛ مانند لیزر و اسلحه پلاسما.

ویژگی‌های کلیدی:

  • باید بیشتر به عمق برویم: داستانی درگیر کننده با شخصیت‌هایی جالب که به شما انگیزه می‌دهد با استفاده از برنامه واقعیت مجازی آینده، به نجات کاربر بروید و با گلیچ‌های خطرناک مبارزه کنید.
  • اکشن سریع: برای دشمنان خود به یک گلوله تبدیل شوید. آن‌ها را تکه تکه کنید، با قرار دادنشان بین دیوارها، خردشان کنید، از تیرهای آن‌ها جا خالی دهید و آن‌ها را دفع کنید. مکانیک‌های هسته‌ای بازی زود به خاطر سپرده می‌شوند اما استفاده حداکثری از آن‌ ها برای نابود کردن دشمنان سرسخت بازی، یک چالش به حساب می‌آید.
  • مود بازی آرکید: تبدیل به یک راننده cyberspace شوید که در مود جداگانه آرکید، امتیازات بالا به دست می‌آورد. از بین سه سطح سختی، مراحل را انتخاب کنید، درون‌ها را سریع و چابک بکشید و به گلوله‌های موجود در فضا شلیک کنید تا کمبو به دست آورید.
  • مود بازی بی نهایت: در مقابل موج‌های دشمنان بایستید و تا زمانی که می‌توانید، دوام بیاورید.
  • مود تمرین هدف: با استفاد از machine gun‌ های جداگانه، دقت تیراندازی و هدف گیری خود را بهبود بخشید. با افزایش دقت هدف گیری، می‌توانید راحت تر بمب ها را نابود سازید و امتیازهای بالایی به دست آورید.
  • قدرت صحنه آهسته: زمانی که به تمرکز نیاز دارید، زمان را برای مدتی آهسته کنید. شما می‌توانید در این حال، تعداد زیادی درون را یکجا نابود کنید، از گلوله‌های پر تعداد دشمنان جا خالی دهید و دور و اطراف خود را بهتر زیر نظر بگیرید.
  • اسلحه چند کاره: با جمع کردن قدرت‌ها و به دست آوردن امتیازاتی که از نابود کردن دشمنان به دست می‌آیند، خود را به اسلحه‌های مختلف و متنوعی مجهیز کنید. اسلحه‌های سایبری خود را به حالت‌های قدرتمندی مانند لیزر، شات گان یا اسلحه پلاسما تبدیل نمایید.
  • مراحل  متنوع: واقعیت مجازی وسیع است. شما در بازی به طور اساسی محیط‌های مختلف و زیبایی را خواهید دید؛ از محیط‌های تنگ و تاریک گرفته تا محیط‌های باز و روشن. ساختار مراحل، شکل اصلی گیم‌پلی را می‌سازد و فراموش نکنید که در هر مرحله؛ خرابی زیادی را به بار آورید و به همه چیز صدمه بزنید.
  • موج‌های دشمن و غولآخر: دشمنان در بازی چه از نظر کمیت و چه از نظر نوع، پر شمار هستند. هر کدام از آن‌ها رفتار متفاوتی دارد و شما باید برای مبارزه با هر کدام، تاکتیک خاصی را اجرا نمایید. در پایان هر مرحله؛ غولآخرهای منحصر به فردی انتظاراتان را می‌کشند.

عنوان VR Invaders – Complete Edition هم‌اکنون با قیمت ۱۷٫۹۹ دلار برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس قرار دارد. این بازی همچنین در استیم نیز قابل تهیه است. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید