تاریخ عرضه نسخه غربی Dark Rose Valkyrie برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹

نسخه غربی عنوان Dark Rose Valkyrie، به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی در تاریخ‌های ۶ و ۹ جون (۱۶ و ۱۹ خرداد)، در آمریکای شمالی و اروپا به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴، عرضه خواهد شد.

این عنوان نقش آفزینی توسط سازندگان سری عناوین Tales of، از جمله سناریو نویس این سری آقای تاکومی میاجیما (Takumi Miyajima)، و طراح شخصیت‌های سری Tales of آقای کوسوکه فوجیشیما (Kosuke Fujishima)، توسعه یافته است. Dark Rose Valkyrie بازیکنان را در نقش رهبر یک گروه نخبه نظامی به نام ACID (نیروی مقابله با Chimera) قرار داده، تا بین انسان‌ها و موجوداتی که توسط ویروس تغییر یافته‌اند، قرار گیرند. بازیکنان با استفاده از حملات گروهی، سلاح‌های شخصی سازی شده، یک قابلیت Overdrive قدرتمند و موارد دیگر، به مبارزه با این موجودات خواهند پرداخت. شما همچنین باید به صورت منظم از هم تیمی‌های خود بازجویی کرده، تا متوجه شوید که چه اشخاصی به این ویروس آلوده شده‌اند.

در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده پیرامون این عنوان توسط شرکت Idea Factory را مطالعه کنید.

داستان

در سال ۱۹۲۹ شیوع عظیمی از یک بیماری واگیر دار اتفاق افتاد، که انسان‌های عادی را به موجوداتی غیر انسانی به نام Chimera تبدیل می‌کرد.

دلیل این بیماری: ویروس اسرارآمیز منتقل شده توسط توسط شهاب سنگ Black Garnet، که مدت‌ها پیش به زمین برخورد کرده بود.

در آغاز شیوع خود، این ویروس ۳ درصد از جمعیت کلی زمین را از بین برد. برای جلوگیری از شیوع این بیماری واگیر دار، کشور ژاپن تمامی ارتباط خود را با دنیای بیرون قطع کرده و یک سازمان نظامی مخفی به نام ACID (نیروی مقابله با Chimera) به وجود آورد، تا با Chimeraهای باقی‌ مانده در کشور مبارزه کنند.

با گذر زمان، ACID درون خود گروه مخصوصی به نام «نیروی ویژه Valkyrie»، را تشکیل داد. شما باید این نیروی ویژه را رهبری کرده و Chimeraهای که تا امروز باقی مانده‌اند را، از بین ببرید.

ویژگی‌های کلیدی

  • مبارزات خود را به حالت Overdrive ببرید! شخصیت‌ها می‌توانند در حال مبارزه کردن، به شخصیت دوم و قوی‌تر خود دگرگون شوند، هرچند باید با برنامه‌ریزی خاصی از این قابلیت استفاده کنید – زیرا دگرگون‌های بیش از اندازه به خستگی شخصیت‌ها خواهند انجامید.
  • چند ضربه‌ای‌های خود را شخصی‌سازی کنید! ضربات هر شخصیت را شخصی‌سازی کرده و با استفاده از چندضربه‌ای‌های طغیانگر (Riot Combos)، آسیب بیشتری به دشمنان وارد کنید.
  • یک خائن در میان شما: بسته به تصمیمات شما در طول بازی، یکی از اعضای گروه به شما خیانت خواهد کرد. خائن را در بازجویی‌های انجام شده (به سبک رمان‌های تصویری) پیدا کرده، و پایان بازی را تغییر دهید.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از عنوان Dark Rose Valkyrie را مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید