مراسم Nintendo Direct جدیدی در راه است

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲

چهارشنبه، بیست و سوم فروردین ماه، شاهد مراسم Nintendo Direct جدیدی خواهیم بود. تمرکز این مراسم بر روی دو انحصاری جدید نینتندو سوییچ خواهد بود که در چند ماه آینده منتشر می‌شوند.

دو عنوان ARMS و Splatoon 2 توجه ویژه‌ای را در این مراسم شامل خواهند شد. نینتندو خاطرنشان کرده است که بخش اعظمی از رویداد فردا به این دو عنوان اختصاص داده خواهد شد و به غیر از این عناوین موضوع چندان ویژه‌ی دیگری در آن مطرح نخواهد شد. علاقه‌مندان به تماشای این مراسم به طور زنده می‌توانند از طریق وبسایت رسمی نینتندو یا کانال یوتوب آن‌ها اقدام به تماشای این رویداد کنند.

Nintendo Direct ها معمولاً رخداد بزرگی برای طرفداران نیتندو محسوب می‌شود و این مراسم نیز از این قائده مستثنا نیست؛ حتی می‌توان گفت که Nintendo Direct فردا از اهمیت بیشتری نیز برخوردار است چرا که این اولین Nintendo Direct پس از عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ به شمار می‌آید. با وجود این که نینتندو اعلام کرده است که مراسم روز چهارشنبه به Splatoon 2 و ARMS اختصاص دارد، انتشار اطلاعات از بازی‌های جدید در این مراسم و صحبت درباره‌ی ویژگی‌هایی که کاربران سوییچ انتظار آن را دارند دور از انتظار نیست. ما هنوز نمی‌دانیم که سوییچ چگونه با کنسول مجازی کنار می‌آید و سرویس آنلاین سوییچ نیز، که در حال حاضر رایگان است، هنوز جای بحث دارد.

نینتندو سوییچ شروعی رؤیایی داشته است و هنوز هم پس از گذشت یک ماه موجودی انبارهای سوییچ پیوسته به اتمام می‌رسد اما بدیهی است که اگر نینتندو می‌خواهد این روند را ادامه دهد باید برنامه‌های جدیدی برای این کنسول در نظر بگیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید