گیفت کارت
گیفت کارت

بازی‌های رایگان بیشتری برای ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ از هم‌اکنون در دسترس قرار گرفت (بروزرسانی شد)

۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵

آیا از کاربران گلد ایکس‌باکس لایو هستید؟ می‌توانید از هم‌اکنون بازی‌های رایگان بیشتری برای ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ دریافت کنید.

همانطور که در جریان هستید ماه آوریل فرا رسیده است و از هم‌اکنون کاربران گلد ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ می‌توانند چند بازی رایگان برای کنسول خود دریافت کنند. برای کاربران ایکس‌باکس وان بازی Ryse: Son of Rome از هم‌اکنون رایگان است، در حالی که بازی Darksiders نیز برای کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. کاربران ایکس‌باکس وان همچنین می‌توانند یکی از عناوین رایگان ماه مارس، یعنی بازی Evolve را تا تاریخ پانزدهم آوریل همچنان به صورت رایگان تجربه کنند.

کمی به جلو می‌رویم. از تاریخ شانزدهم آوریل فصل دوم The Walking Dead برای کاربران ایکس‌باکس وان رایگان خواهد شد. همچنین در این روز بازی Assassin’s Creed Revelations نیز به کم‌ترین قیمت ممکن خواهد رسید و به صورت رایگان برای کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار خواهد گرفت.

در روزهای آتی لیست تخفیفات این هفته به علاوه لیست کامل بازی‌های رایگان کاربران گلد ایکس‌باکس لایو منتشر خواهند شد که ما به محض مشخص شدن این تخفیفات، آن‌ها را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

بروزرسانی: با رسیدن به نیمه ماه آوریل، بازی‌های Evolve برای کاربران ایکس‌باکس وان و همینطور Darksiders برای کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ که فرصت بازی کردن آن‌ها تا پانزدهم آوریل بود، هم‌اکنون از دسترس خارج شده‌اند و دیگر قادر به دریافت آن‌ها به صورت رایگان نیستید. اما هنوز فرصت دریافت دیگر بازی‌های رایگان این ماه از دست نرفته است و بهتر است تا فرصت مهیا است، اقدام به دریافت آن‌ها کنید.

بازی‌های رایگان این ماه برای کاربران ایکس‌باکس وان

  • Ryse: Son of Rome (از یکم تا سی‌ام آوریل)
  • Evolve (از پانزدهم مارس تا پانزدهم آوریل)
  • The Walking Dead: Season Two (از شانزدهم آوریل تا پانزدهم ماه می)

بازی‌های رایگان این ماه برای کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰

  • Darksiders (از یکم تا پانزدهم آوریل)
  • Assassin’s Creed: Revelations (از شانزدهم تا سی‌ام آوریل)
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید