بازی‌های رایگان ماه مارس Xbox Live Gold مشخص شد

5 اسفند 1399 - 22:18
Xbox Live Gold

مایکروسافت نام چهار بازی را به عنوان عناوین رایگان ماه مارس سرویس Xbox Live Gold اعلام کرده است. در این میان نام بازی‌هایی مثل VALA: Vicious Attack Llama Apocalypse و Metal Slug 3 به چشم می‌خورد.

تقریبا به پایان ماه فوریه رسیده‌ام، پس زمان معرفی بازی‌های ماه مارس سرویس Xbox Live Gold رسیده است. مایکروسافت نام چهار بازی جدید را برای ماه مارس معرفی کرده است. این چهار بازی VALA: Vicious Attack Llama Apocalypse، Metal Slug 3، Port Royale 3 و Warface: Breakout هستند. در صورتی که مشترک Xbox Game Pass Ultimate یا Xbox Live Gold هستید، می‌توانید این چهار بازی را در طول ماه مارس به حساب کاربری خود اضافه کنید.

Warface: Breakout یک شوتر تاکتیکی بوده که سال گذشته منتشر شده است. این بازی در واقع اسپین-آف بازی Warface است. Warface: Breakout در حال حاضر از مشکل کمبود محتوا رنج می‌برد، اما برای طرفداران این ژانر گزینه‌ی بدی نیست. این بازی از ابتدا تا انتهای مارس رایگان است. VALA: Vicious Attack Llama Apocalypse نام یکی دیگر از این بازی‌هاست. VALA: Vicious Attack Llama Apocalypse یک شوتر با نمای ایزومتریک بوده که به صورت کوآپ قابل بازی است. این بازی هم از نیمه‌ی مارس تا نیمه‌ی آوریل رایگان خواهد بود.

دو بازی دیگر یعنی Metal Slug 3 و Port Royale 3، هر دو بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ بوده که از طریق Backwards Compatibility قابل تجربه هستند. Metal Slug 3 یک بازی در سبک Run-and-Gun بوده که در زمان خود نقدهای مثبتی را دریافت کرده است. Port Royale هم شبیه‌ساز زندگی دزدان دریایی است. Metal Slug 3 در دو هفته‌ی اول مارس و Port Royale 3 در دو هفته‌ی دوم مارس رایگان خواهند بود.

بازی‌های رایگان مارس نسبت به فوریه کمی ناامیدکننده هستند. با این حال هنوز هم می‌توانید Resident Evil، Gears 5 و Lost Planet 2 را دریافت کنید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید