تاریخ عرضه بازی Wipeout Collection معرفی شد

۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۵
تاریخ عرضه بازی Wipeout Collection معرفی شد

به‌تازگی شرکت سونی اعلام کرده است که بازی Wipeout Omega Collection که منحصر به کنسول پلی‌استیشن ۴ می باشد در تاریخ ششم و هفتم ماه ژوئن به ترتیب در قاره آمریکا و اروپا منتشر خواهد شد.

عنوان Omega Collection اولین بار در سال گذشته معرفی شد و مجموعه محتوای آن شامل Fury ،Wipeout HD و ۲۰۴۸ می‌باشد، همچنین از ویژگی‌های این بازی میتوان به وجود تمامی کشتی‌های فضایی، افزایش کیفیت بصری و اجرا با کیفیت ۱۰۸۰P بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و با کیفیت ۴K بر روی پلی استیشن ۴ پرو اشاره کرد. این بازی قابلیت HDR را پشتیبانی می‌کند و در هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه قابل اجرا خواهد بود.

در توضیحات همراه این بازی عنوان شده است :

در مقایسه با بازی‌های اصلی، در حال حاضر ساختار بازی از نمای نزدیک با وضوح بهتری قابل مشاهده است، به این صورت که شما قادر خواهید بود مطالب ریز حک شده بر روی کشتی ها را با یک بار مشاهده دریابید.

قابل ذکر است که بخش‌های صوتی بازی به طور کامل بازسازی شده است و ۲۸ موسیقی متن که برگرفته از گروه‌های موسیقی The Prodigy ،The Chemical Brothers و Swedish House Mafia می باشد، در بازی گنجانده شده است.

این بازی دارای ۹ حالت مختلف شامل Wipeout HD’s Zone ،Tournament ،Speed Lap ،Time Trial Single Race ،Fury’s Zone Battle ،Eliminator و Detonator می‌باشد، همچنین می توانید صفحه نمایش را بین دو بازیکن تقسیم کنید یا با ۸ بازیکن آنلاین به تجربه بازی بپردازید.

نسخه های فیزیکی و دیجیتالی این بازی به قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهند شد. در حال حاضر پیش خرید این بازی در فروشگاه پلی استیشن در دسترس می باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید