دات‌ایمو به زودی فروشگاه آنلاین خودش را می‌بندد تا بر روی توسعه و انتشار تمرکز کند

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵

شرکت دات‌ایمو (DotEmu) بیان داشت که آنها فروشگاه آنلاین خود را خاموش خواهند کرد. بعد از تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۷ کاربران دیگر قادر به خرید بازی نیستند، ولی به عناوین قبلا خریداری شده خود دسترسی دارند، و پس از تاریخ ۱ ژوئن، فروشگاه به طور کامل بسته خواهد شد.

قفسه‌های این فروشگاه اینترنتی، جایگاه هزاران عنوان برای رایانه‌های شخصی است که توسط سازمان مدیریت حقوق دیجیتال، به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اتفاقا، سیستم رایگان مدیریت حقوق دیجیتال، این را تضمین می‌کند که کاربران اگر قبل از خاموشی اطلاعات این فروشگاه، عناوینی را خریداری و دانلود کنند، می‌توانند پس از تاریخ ۱ ژوئن نیز از آنها استفاده کنند.

دلایل بسته شدن این فروشگاه، چنین بیان شده است:

متاسفانه شرکت‌های بسیار زیادی وجود دارند که بازی‌ها را در فروشگاه‌های آنلاین به فروش می‌رسانند؛ به همین دلیل رقابت از آنچه که بوده است، بی‌رحمانه‌تر شده است. از طرف دیگر، این چند سالی است که ما بر روی نشر و توسعه عنوان‌های کنسول و تلفن‌های همراه تمرکز کرده‌ایم؛ به جای آنکه خود را فقط به توزیع آن‌ها محدود کنیم. این دلایلی است که ما تصمیم گرفته‌ایم تا فروشگاه اینترنتی خود، یعنی DotEmu را خاموش کنیم و ببندیم.

برای دانلود بازی از این فروشگاه لطفا اقدامات زیر را دنبال کنید:

  • به وبسایت https://store.dotemu.com/user وارد شوید
  • وارد سایت شوید
  • در گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه شما می‌توانید مشخصات خود را ببینید
  • گزینه‌ی My Games را انتخاب کنید
  • عنوانی را که می‌خواهید دانلود و نصب کنید را انتخاب کنید
  • از عنوان خود لذت ببرید

با این حال، این شرکت قصد دارد تا عناوین جدیدی را برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و کنسول‌ها، نشر و توسعه دهد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید