اطلاعات زیادی از عرضه محتویات آینده عنوان Sniper Elite 4 منتشر شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

چندی پیش، شرکت ربلیون (Rebellion Developments)، اطلاعات زیادی از عرضه محتویات آینده عنوان Sniper Elite 4 منتشر کرد.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Sniper Elite 4 در ۱۴ فوریه یعنی تقریبا یک ماه پیش، برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد که توانست تقریبا نظر منتقدان و هوادارن را به سوی خود جلب کند. حال سازندگان این بازی اطلاعاتی از محتویات آینده این بازی منتشر کرده اند که نشان می‌دهد، پشتیبانی بسیار خوب و طولانی برای نسخه چهارم این سری در نظر گرفته اند.

طبق گفته‌های Rebellion Developments، آن ها در حال کار و توسعه بر روی محتویات زیادی برای Sniper Elite 4 برای آینده هستند که شامل محتویات پولی و یا رایگان هم می‌شود.

سازندگان دو محتوای دانلودی دانلود جدید را برای اواخر ماه جاری در نظر گرفته اند که اولین آن Deathstorm Part 1: Inception نام دارد که سه ماموریت برای بخش کمپین با روایت داستانی متفاوت به صورت تک نفره یا Co-op، را به دنبال خواهد داشت. بزودی تریلر معرفی این محتوای دانلودی توسط سازندگان انتشار می‌یابد.

محتوای دانلودی یا بسته الحاقی دیگر با نام Night Fighter Expansion Pack، شامل دو شخصیت جدید، سه اسلحه جدید و طرح (Skin) مخصوص ماموریت‌های شبانه برای هشت اسلحه دیگر می‌شود.

همچنین قرار است یک محتوای دانلود رایگان برای این بازی عرضه شود که تمرکز اصلی خود را بر روی بخش چند نفره بازی دارد. این محتوا حالت جدیدی با نام Elimination را به بازی اضافه خواهد کرد که بازیکنان در آن می‌بایست تا توان نهایی خود از میزان حریفان بکاهند که البته اگر کشته شوند، باید به تماشای بازی دیگران مشغول شوند. اما اگر بتوانند یکی از حریف‌های خود را بکشند، می‌توانند یکی از اعضای تیم را به بازی برگردانند. نقشه مخصوص ساخته شده برای این حالت Night Woods نام دارد.

شما می‌توانید جزئیات بیشتر محتویات آینده را در ادامه مطالعه کنید:

 • اواخر ماه آپریل سال جاری:
 • ماموریت برای بخش داستانی با نام Deathstorm Part 2: Infiltration
 • بسته گسترش دهنده Urban Assault که دو شخصیت جدید زن و مرد، سه اسلحه جدید و هشت طرح اسلحه تازه + نقشه رایگان برای بخش چندنفره به نام Urban را به همراه دارد.
 • یک حالت جدید و رایگان برای بخش چندنفره
 • یک ماموریت تازه برای حالت بقا (Survival) که به صورت تک نفره یا Co-op قابل بازی خواهد بود.
 • ماه می و ژوئن سال جاری:
 • ماموریت برای بخش داستانی با نام Deathstorm Part 3: Obliteration
 • بسته گسترش دهنده Cold Warfare که دو شخصیت زن و مرد جدید، هشت طرح اسلحه تازه + بسته Lock and Load که سه اسلحه جدید را شامل می‌شود.
 • دو عدد نقشه رایگان تازه با عناوین Bunker و Fortress
 • یک ماموریت تازه برای حالت بقا (Survival) که به صورت تک نفره یا Co-op قابل بازی خواهد بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mansourrrr گفت:

  کلا یه کمپین دیگه انگار داره Dazed
  نصفه کمپین رو بریدن ذره ذره ۱۰ دلار ۱۰ دلار میدن مردم Laugh

  0
  0
 • HannaH گفت:

  شرمنده که اینجا اسپم مى دم. صرفا براى دوستانى که حجم اسنترنت براشون مهم هست پیشنهاد مى کنم از بازى هاى رایگان ماه PSN حتما بازى Disk jam رو دانلود کنید. بازى پنانسیل تبدیل شدن به راکت لیگ دوم رو داره و فوق العاده خوبه. صرفا تکنیک هاش بسیار زیاد و سخته (دستکم براى من، شما رو نمى دونم) و با سرعت اجرا کردنشون از یادگیریشون بدتره. اما بازى بسیار سرگرم کننده است مخصوصا به صورت ۴ نفره. احتمالا به شکل راکت لیگ با آپدیتهاى بعدى هم گرافیک ارتقا پیدا کنه و هم تنوع شخصى سازى بالاتر بره.
  بازى مدیا ملکول هم بازى خوبیه البته من داشتمش ولى اگر از یک بازى متفاوت خوشتون مى یاد امتحانش کنید.

  0
  0
 • zombie killer گفت:

  سلام
  این بازی چرا کرک نمیشه؟

  0
  0