گیفت کارت
گیفت کارت

بسته الحاقی جدیدی برای بازی God of War منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

بازی God of War از بهترین و زیباترین عناوین نسل هشتم به شمار می‌رود که توانست با دریافت جوایز مختلف و تبدیل شدن به بهترین عنوان سال ۲۰۱۸، تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیزد. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر ارائه یک بسته الحاقی برای این عنوان در جشن کریسمس امسال منتشر شده‌اند و توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند.

God of War بدون شک یکی از بهترین بازی‌های انحصاری عرضه شده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به شمار می‌آید. داستان جذاب و شخصیت پردازی فوق‌العاده‌ی این بازی را می‌توان رمز موفقیت این نسخه دانست. سری بازی‌های God of War همیشه به خشونت بی حد و مرز شخصیت اصلی آن یعنی کریتوس مشهور بوده‌اند، مبارزی که به تنهایی خدایان یونان را به زانو در آورد. در این سری همیشه شاهد گیم‌پلی سریع، خشن و بسیار جذابی بودیم که توسط شمشیرهای زنجیری کریتوس به بازی‌باز ارائه می‌شد. در جدیدترین نسخه از این بازی، تغییرات زیادی در بازی ایجاد شد که توجه‌ بسیاری را به خود جلب کرد.

در این راستا، یکی از اتفاقاتی که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را علی رغم وجود آیتم‌ها و گیم‌پلی بی‌نظیر در این بازی ناراحت کرده است، عدم وجود یک بسته الحاقی بزرگ برای بازی God of War شناخته می‌شود که تا به الان شاهد آن نبوده‌ایم. به نظر می‌رسد که تیم سازنده قصد دارد در جشن کریسمس امسال، کاربران و بازی‌بازان این عنوان را هیجان‌زده کند. آن‌ها اعلام کرده‌اند که یک بسته‌ الحاقی منحصر به فردی را برای کریسمس امسال در نظر گرفته‌اند که بازی‌بازان می‌توانند به صورت رایگان از آن بهره ببرند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، انواع زیادی از پوشش‌ها برای آیتم‌های مختلف شخصیت اصلی بازی از جمله سپر و زره در این بسته الحاقی گنجانده شده‌اند که بازی‌بازان می‌توانند در طی مبارزات خود از آن‌ها استفاده کنند. تیم سازنده اعلام کرده است که این بسته الحاقی تا تاریخ دوشنبه ۱۶ دی ماه سال ۱۳۹۸ (۶ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) قابل دریافت خواهد بود. پس در صورتی که علاقه‌مند هستید، این فرصت را از دست نداده و پوشش‌های در نظر گرفته شده را به راحتی دریافت کرده و ظاهر سپر‌های کریتوس را تغییر دهید.

بازی God of War هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. اگر هنوز موفق به تجربه‌ی این شاهکار استودیوی سانتا مونیکا نشده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان خدای جنگ یا خدای نسل هشتم؟! | نقد و بررسی بازی God of War به قلم سعید آقابابایی را مطالعه کنید. صورت تمایل می‌توانید پشت صحنه‌ی ساخت این بازی را با زیرنویس اختصاصی در اولین قسمت کلوس‌آپ مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید