تماشا کنید: نقش جستجو و اکتشاف در Mass Effect: Andromeda

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰

بایوور ویدیوی جدیدی از Mass Effect: Andromeda منتشر کرده که همه آن در رابطه با کشف و اکتشاف سیاره‌ها، دست و پنجه نرم کردن با خطرها و ایجاد قابلیت زندگی در کهکشان است.

علاوه بر ماموریت‌های داستانی، تعداد زیادی جهان در Mass Effect Andromeda وجود دارد که شما را برای اکشتاف آن‌ها می‌طلبد.

برای نمونه منطقه Helius Cluster جایی است که قسمتی از بخش داستانی بازی اتفاق می‌افتد. این منطقه فضایی در محدوده کهکشان آندرومدا است که چندین سیستم ستاره‌ای دارد. این سیستم‌های ستاره‌ای در داخل Tempest با استفاده از نقشه کهکشان قابل دسترسی هستند. هر زمان که در کهکشان باشید قادر به مشاهده سیاره‌ها، ستارگان و حتی ضایعات فضایی از داخل کشتی Tempest و از طریق پنجره‌های آن هستید.

صدها سیاره قابل کشف در کهکشان آندرومدا وجود دارد که در تعداد قابل ملاحظه‌ای از آن‌ها قابلیت فرود دارید. هر سیاره داستان ، شخصیت‌ها و چالش‌های خاص خودش را دارد.

در این ویدیو بایوور شما را به سیاره‌ی بیابانی Elaaden می‌برد. ساکنین اصلی این سیاره از نژاد Kroganها هستند.

Elaaden سیاره‌ای است که می‌توانید در آن‌جا به اکتشاف بپردازید اما با این حال از ویزگی‌های این سیاره داغ بودن آن و کمبود آب است. با این وجود هرچه بیشتر به گسترش این سیاره کمک بکنید آن را بیشتر قابل زندگی کرده‌اید.

برای این کار شما بایستی به داخل Nomad رفته و سطوح سیاره را بررسی کنید. هرچه بیشتر به اکتشاف در سیاره بپردازید و مراحل بیشتری را کامل کنید، سیاره هم بیشتر خودش را با شما وفق می‌دهد. علاوه بر این شما اعتماد Kroganها را نیز در کنار قابلیت به راه انداختن یک پایگاه و بروزرسانی کردن Nexus بدست می‌آورید. اگر بخواهید مورد آخری را انجام دهید نیاز دارید تا سیاره را حداقل به ۴۰ درصد قابلیت زندگی تبدیل کنید.

کشف و اکتشافات به شما امتیاز قابلیت زندگی می‌دهد که اگر به حد خاصی برسد می‌توانید Nexus را بروزرسانی کنید. Nexus همان مرکز فضایی بزرگی است که در بازی وجود دارد و اولین مرکز فعالیت آندرومدا به حساب می‌آید. هرچه بروزرسانی بیشتری انجام دهید می‌توانید مهاجران بیشتری را که در خواب طولانی فرو رفته‌اند بیدار کنید و انخاب کنید که از کدامین گروه مهاجر بهره ببرید.

اگر گروه کارکنان ارتش را بیدار کنید دارای مزایای نبرد می‌شوید. گروه دانشمندان به شما در تحقیقات و توسعه مرکزتان کمک می‌کنند و گروه دلالان اجازه داد و ستد بیشتر را می‌دهد.

اگر که تمام این‌ها هم کافی نبود، شبکه‌ای از مکان‌های باستانی وجود دارد که در تمام دنیای آندرومدا پراکنده شده است. کشف  این امر که هرکدام از این‌ مکان‌ها چگونه پیدا می‌شوند برای خودش چالشی است و می‌تواند شما را به جستجو در تمام جهان بکشاند.شما باید از تمام مهارت‌های خود استفاده کنید تا بتوانید این مکان‌ها را به حالت آنلاین برگردانید.

Mass Effect Andromeda در ۲۳ مارس (۳ فروردین ۱۳۹۶) در اروپا منتشر می‌شود.

می‌توانید ویدیوی تازه منتشر شده از این عنوان را در زیر ببینید. هم‌چنین می‌توانید دو ویدیویی دیگر که شما را بیش از پیش با جهان بازی آشنا می‌کند در اینجا ببینید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید