گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار نسخه ژاپنی Ultra Street Fighter II: The Final Challengers مشخص شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۸

شرکت کپکام طی مراسم زنده‌ای در برنامه CapcomTV، از تاریخ عرضه نسخه ژاپنی Ultra Street Fighter II: The Final Challengers رونمایی کرد.

نسخه ژاپنی Ultra Street Fighter II: The Final Challengers قرار است در تاریخ ۲۶ می (مصادف با جمعه ۵ خرداد ماه ۱۳۹۶)، به صورت انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر شود. نسخه فیزیکی این عنوان به هنگام عرضه ۴۹۹۰ ین و نسخه دیجیتالی آن ۴۶۲۰ ین ژاپنی، قیمت خواهد داشت. شرکت کپکام هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این عنوان در آمریکای شمالی و اروپا تعیین نکرده و اعلام نموده که تاریخ انتشار این عنوان در آن مناطق «در آینده مشخص خواهد شد». شایان ذکر است، که پیش‌تر اعلام شده نسخه آمریکای شمالی این عنوان به هنگام عرضه ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers نسخه بهبود یافته عنوان ۲۳ ساله Super Street Fighter II Turbo بوده، که قرار است با ویژگی‌های جدید به صورت انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر شود. از جمله محتویات اضافه شده به این عنوان می‌توان به بخش نمای اول شخص آن (به نام Way of the Hado) اشاره کرد، که اطلاعات تکمیلی از آن را در گزارش‌های قبلی خود از این عنوان قرار داده‌ایم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید