گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

احتمال عرضه‌ی Wayward Souls برای نینتندو سوییچ

اخبار بازی
احتمال عرضه‌ی Wayward Souls برای نینتندو سوییچ

Rocketcat Games، استودیوی سازنده‌ی بازی زیبای Wayward Souls که آن را در سال ۲۰۱۴ میلادی برای تلفن‌های همراه تحت پلتفرم آندروید و iOS عرضه کرد و با تحسین منتقدان و بازیکنان مواجه شد، در حال ساخت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان است و اخیراً از احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن صحبت کرده است.

بازی زیبای Wayward Souls که زمانی عنوانی انحصاری برای تلفن‌های همراه شناخته می‌شد، در راه پلتفرم‌های جدیدی نظیر رایانه‌های شخصی است. به همین دلیل، احتمالاً استودیوی Rocketcat Games به فکر عرضه‌ی آن برای جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، نیز باشد.

بازی Wayward Souls که در سبک نقش‌آفرینی است و عناصری از جمله مرگ دائمی شخصیت، سطح‌های (Level) تصادفی، شخصیت‌های متعدد و سیستم مبارزه‌ای که به شدت نیازمند دقت و اتخاذ استراتژی خاص است، را در خود جای داده و توانسته گیم‌پلی کاملاً یکپارچه پدید بیاورد، بسیار مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است.

سبک این بازی از جمله عناوینی نظیر سری The Legend of Zelda و Dark Souls الهام گرفته شده است. این عنوان توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند و طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کند.

در شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک، یکی از طرفداران عنوان مورد بحث از استودیوی Rocketcat Games پرسید که آیا این استودیو برنامه‌ای برای عرضه‌ی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ دارد یا خیر که این استودیو پاسخ داد که در حال بررسی وضعیت است و امکان تحقق این مورد وجود دارد.

اگرچه در حال حاضر Rocketcat Games پاسخی قطعی پیرامون عرضه‌ی Wayward Souls برای کنسول نینتندو سوییچ نداده است اما با توجه به کیت توسعه‌ی زیر ۵۰۰ یورو و توسعه‌ی آسان بازی برای جدیدترین کنسول نینتندو و مقرون به صرفه بودن، احتمالاً در نهایت شاهد این امر باشیم. کنسول نینتندو سوییچ تاکنون مورد توجه بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک قرار گرفته است و آمار پیش‌فروش آن حاکی از عملکرد موفقیت‌آمیز احتمالی آن در بازار دارد.

کنسول خلاقانه‌ی نینتندو سوییچ در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس ۲۰۱۷ میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت