برنامه نویسان Forza در حال کار بر روی عنوانی غیر مسابقه‌ای هستند

عرفان رحیمی صادق
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - 17:08
نسخه دموی Forza Horizon 3 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

شرکت توسعه دهنده Forza Horizon، شرکت Playground Games به زودی استودیویی جدید تأسیس خواهد کرد تا بر روی عنوانی غیر مسابقه‌ای کار کند.

گزارش شده که این شرکت در حال دوبرابر کردن تعداد کارکنان خود و رساندن آن‌ها به تعداد دویست نفر است تا بر روی عنوانی که فعلا اسم رمز Project 2 بر روی آن است، کار کنند. در این رابطه مؤسس و کارگردان خلاق Forza، راف فالتون (Ralph Fulton) گفت:

ما احساس می‌کنیم که در طی این سال‌ها کارمان در ساخت عناوین مسابقه‌ای قابل قبول بوده. ما همیشه تلاش می‌کنیم که پیشرفت کنیم به همین دلیل دوست داریم که خودمان را در دیگر سبک‌ها نیز ثابت کنیم و این هدف Project 2 است که به ما اجازه این کار را می‌دهد. ما نیاز به استخدام افرادی با استعداد داریم، که تجربه‌هایی داشته باشند که ما نداریم، تا بتوانند این خلأ را پر کنند.

استودیوی پلی‌گراند تا به حال سه نسخه از Forza Horizon عرضه کرده اما عنوانی دیگر از زمان شروعش در سال ۲۰۱۰ نساخته. مشخص نیست که نقشه توسعه دهندگان برای Project 2 چیست اما فالتون اظهار داشته که او و تیمش قصد توقف کامل ساخت Forza را ندارند.

فروش و کار ما با Forza در طی این شش هفت سال بسیار عالی بوده و Forza برای ما و بیزینسمان چیزی است که هرگز آن‌ را رها نخواهیم کرد. ما کار ساخت عناوین مسابقه‌ای را ترک نخواهیم کرد و همچنان مشتاق ساخت عناوین جدید مسابقه‌ای هستیم تا تجربه‌های جدید به بازی‌بازان ارائه دهیم. Horizon 3 یک بازی موفقیت آمیز برای ما بود. قطعا بهترین بازی است که ما ساخته‌ایم همچنین بهترین موفقیت تجاری ما نیز بود. اولین باری بود که ما این‌چنین موفقیت مالی به دست آوردیم. بقیه بازی‌هایمان نیز موفق بودند اما هیچ کدام به این حد نرسیدند. اکنون میخواهیم این راه را ادامه دهیم بنابراین باید مهارت‌هایمان را ارتقاء دهیم و مرز‌ها جدیدی به روی خود باز کنیم.

این که Project 2 انحصاری ایکس‌باکس باشد هنوز مشخص نیست. تمام بازی‌های پلی‌گراند تا امروز توسط مایکروسافت منتشر شده‌اند اما این شرکت مستقل است و عنوانی غیر از Forza لزوماً نباید فقط انحصاری ایکس‌باکس باشد.

آخرین بازی پلی‌گراند Forza Horizon 3 بود که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و بازخورد‌های بسیار مثبتی به همراه داشت. و همانطور که قبلا اعلام کردیم امروز ۷ خودرو جدید به این بازی اضافه شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید