ساخت بازی BattleCry منتفی شده است

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
ساخت بازی BattleCry منتفی شده است

از آخرین باری که خبری از بازی BattleCry منتشر شده بود مدت زمان زیادی گذشته است و این سکوت خبری در رابطه با این بازی می‌تواند دلیلی بر اثبات شایعه منتفی شدن روند توسعه و ساخت بازی باشد.

استودیوی سازنده بازی BattleCry نامی مشابه با این عنوان دارد. استودیوی BattleCry مدت زمان زیادی است که هیچ واکنشی در رابطه با مراحل ساخت بازی از خود نشان نداده است. به‌دنبال بررسی‌های انجام شده در رابطه با بازی BattleCry، به‌تازگی مشاهده شده است که نام این عنوان از پروفایل شبکه اجتماعی LinkedIn آقای دیوید دابرت، یکی از اعضای استودیو سازنده، حذف شده است و این موضوع می‌تواند بدین معنا باشد که استودیو BattleCry دیگر مشغول کار بر روی این پروژه نخواهد بود.

در گزارشی دیگر در این رابطه عنوان شده است که وبسایت اصلی بازی و حساب توییتر بازی نیز کاملا غیرفعال شده و مدت زمان زیادی است که هیچ فعالیتی نداشته است، آخرین فعالیت حساب توییتر بازی برمی‌گردد به ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ و آخرین فعالیت وبسایت بازی نیز در ماه اکتبر سال قبل رقم خورده است.

باتوجه به مواردی که در قسمت بالا ذکر شده است می‌توانیم مطمعن شویم که استودیوی BattleCry مشغول کار بر روی یک عنوان جدید می‌باشد، بازی که قرار است برای هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود، با این حال جزییات بیشتری از بازی جدید این استودیو مشخص نشده است.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید