بازی انحصاری WiLD همچنان در دست ساخت و توسعه قرار دارد

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
بازی انحصاری WiLD همچنان در دست ساخت و توسعه قرار دارد

به‌تازگی کارگردان بازی انحصاری WiLD با انتشار یک پست خبر از ادامه داشتن روند توسعه و ساخت این عنوان جهان آزاد به دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ داده است.

آیا عنوان WiLD را به‌خاطر دارید؟ اگر جواب شما خیر است جای تعجبی ندارد! WiLD عنوانی انحصاری در سبک ماجراجویی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد، سازنده این عنوان Michael Ancel است که ساخت عناوینی مانند Rayman و Beyond Good & Evil را در کارنامه خود دارد. مدت زمان زیادی است که خبری از استودیوی Ancel، استودیوی Wild Sheep منتشر نشده است و همین موضوع باعث شده تا این استودیو و عنوان در دست ساخت آن به فراموشی سپرده شود اما به‌تازگی خبرهای خوبی در رابطه با بازی جدید این تیم به گوش می‌رسد.

Michael Ancel به‌تازگی در حساب اینستاگرام خود عنوان کرده است که بازی WiLD همچنان در دست ساخت و توسعه قرار دارد و به‌دنبال این خبر تصویر جدیدی از بازی منتشر شده است. پست ایستاگرامی او بدین صورت می‌باشد:

گم شدن در بازی در دست ساخت خودتان بسیار جالب و رضایت بخش به‌نظر می‌رسد. در بازی تعداد بسیار زیادی از مناطق برای جست و جو و کاوش وجود خواهد داشت. من سعی می‌کنم در دوره‌های مشخص تصاویر جدیدی از بازی WiLD را برای علاقه مندان به این عنوان منتشر کنم، من این قول را می‌دهم و البته حواسم جمع است که چیزی از بازی را اسپویل نکنم!

عنوان WiLD قرار است توسط شرکت سونی منتشر شود اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. امیدواریم از این بازی در رویداد E3 2017 بیشتر بشنویم.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید مشاهده کنید:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید