اطلاعات جدیدی از بازی Northgard منتشر شد

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲

سازنده و ناشر بازی Northgard، یعنی شرکت Shiro Games به تازگی اطلاعات جدیدی را از عنوان استراتژی وایکینگ خود، منتشر کرده است و نظر بازی‌بازان و طرفداران سبک استراتژی را به خود جلب کرده‌اند.

طبق اطلاعات استودیوی Shiro Games، عنوان Northgard در تاریخ ۲۲ فوریه سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و از طریق سرویس دسترسی زودهنگام شبکه استیم منتشر خواهد شد. نسخه‌ای که برای انتشار برروی شبکه استیم در نظر گرفته شده است، به گفته استودیوی Shiro، هسته اصلی بازی محسوب می‌شود. در این نسخه بازی‌بازان مود بازی آزاد و در مقابل هوش مصنوعی را تجربه خواهد کرد که شامل چندین موقعیت پیروزی، بخش زمستان، سه کلن متفاوت و گوناگون و در آخر همه موجودات جادویی بازی (که در بازی با آن‌ها مبارزه می‌کنید یا دوست می‌شوید) خواهد شد.

سازندگان بازی در صفحه طرفداران شبکه استیم در این مورد نوشته‌ اند:

ما نسبت به به تعادل رساندن بازی و نشان دادن آن به شما خوشحال هستیم اما ما برروی کمک برای بهتر کردن بازی حساب کرده‌ایم.

از آن جایی که نسخه پایه بازی در ماه فوریه منتشر می‌شود، استودیوی Shiro اقدام به انتشار ویژگی‌های مهم بازی کرده است که در ماه‌های آینده به بازی اضافه خواهند شد. این ویژگی‌ها به عنوان همه ویژگی‌های بازی Northgard ذکر نشده اند.

  • مود چند نفره
  • داستانی بر اساس مود کمپین
  • دو کلن جدید و ساختمان‌ها و عناصری که با آن‌ها به بازی اضافه می‌شوند
  • تغییراتی در سیستم دیپلماسی بازی
  • شرایط پیروزی بیشتر
  • جزب‌های خنثی بیشتر (موجوداتی که شما می‌توانید آن را راضی به پیوستن کنید)
  • تغییرات و ارتقاها در سیستم مبارزات بازی (اگر فکر می‌کنید به این تغییرات نیاز است)
  • پشتیبانی از زبان‌های بیشتر
  • پشتیبانی از پلتفرم‌های بیشتر (مک و لینوکس)

استودیوی Shiro در همان پست ادامه می‌دهد:

این چیزهایی است که ما به عنوان حداقل ها برای اضافه کردن به بازی در نظر گرفتیم. این ویژگی‌ها تا الآن پیشرفت خوبی داشته‌اند اما ما ترجیح می‌دهیم که بازخوردها و نظرات شما را در مورد هسته اصلی بازی بشنویم و بعد از آن انرژی صرف ویژگی‌های دیگر کنیم.

شما می‌توانید از اینجا، وارد صفحه بازی Northgard در شبکه استیم شوید و اگر طرفدار بازی هستید، در ساخت و تغییر آن شریک باشید.

اسنودیوی Shiro در هفته گذشته اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی داده بود که می‌توانید آن‌ها را در زیر مطالعه کنید:

در این مدت، ما سخت در حال کار برروی به تعادل رساندن بازی هستیم، تا وقتی که شما سرانجام بازی را از طریق سرویس دسترسی زود هنگام دریافت می‌کنید، حس کنید که بازی را یک استودیوی حرفه‌ای ساخته و پرداخته است. از این نظر، ما برروی نظرات و بازخورد‌های شما به شدت حساب می‌کنیم تا با کمک شما بتوانیم بازی را بی نقص کنیم. شما می‌دانید که ما قرار نیست محصولی را به شما بفروشیم که با عجله ساخته شده است.

با به‌روزرسانی‌های آخر، ما برروی فصل زمستان تمرکز کرده ایم که بخش بزرگی از بازی است و نام Northgard نیز با توجه به این روی بازی گذاشته شده است. ما می‌خواهیم شما حس کنید که یک وایکینگ جنگجوی پیشگام هستید که هر دقیقه از زندگی خود را برای نجات و یافتن بقا از این سرزمین سرد و یخبندان مبارزه می‌کند. ما در حال نزدیک شدن هستیم و شما را در جریان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید